Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőmérsékletből mennyire...

A hőmérsékletből mennyire biztosan lehet megállapítani a terhességet?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy mennyire biztos,hogy akinek fent, már x napja, az tuti terhes, és akinek leesik az tuti nem?
2010. okt. 18. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A nem várt menzesz napján emelkedjen és maradjon fent - akkor tuti terhesség.

Nekem bejött. Így már a nemvárt napján reggel tudtam, hogy van baba. A teszt csak egy hétre rá mutatta ki.

2010. okt. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Lenne még egy kérdésem! Ok, hogy a hőmérőzést, már a ciklus elejétől kell kezdeni, de azért nagyjából képben lehet az is,aki mondjuk csak 10 napig méri nem? Tehát abból azért lehet látni,hogy ha esik mondjuk akkor tuti mensi lesz! Mert ha nekem a 10-ből 8 napig 37 körüli, és két nap utána 36,8 meg 36,6, akkor biztos,hogy meg fog jönni?

2010. okt. 18. 08:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, akkor ha csökken a nemvárt mensi napja körül akkor az a valószínűbb, hogy megfog jönni.

És olyan lehet-e hogy ovu környéki napokon és utána még nem olyan magas a hő, és csak mensi környékén ugrik fel ha terhesség van??

2010. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem 100% ez se. Az én bnőm is hőmérőzött, leesett neki a hője, el is vetette, hogy baba lesz és most ott az egy éves gyönyörű kislánya!
2010. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát elvileg már késik! Egy hétig mensis tünteteim voltak (nem hinném,hogy beképzeltem a tüneteket, mert nem annyira lenne tervezett a baba), de nem jött meg. Most meg már nincs tünetem, de ugye a hőm alapján most kellene megjönnie! Nem értem már! Na mindegy, ha megjön megjön, ha nem, akkor nem!

2010. okt. 18. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel trifázisos görbém volt,így tudtam,hogy 95% hogy baba,amúgy szerintem akármikor leeshet,nem lehet biztosan látni.
2010. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!