Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám milyen bolti...

8 hónapos babám milyen bolti sajtkrémet ehet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már evett sajtot, akkor bármilyet. Majd biztos kapsz olyan válaszokat, hogy ne adj neki bolti vackokat. Én is adtam, nem lett baja a kisfiamnak. Csinálni házilag azt nem lehet még egy 8 hósnak, hiszen ő még csak teljesen pépeset bír enni. Így ugye neki nem jó még a reszelt sajt csak úgy vajba keverve.
2011. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

elsőnek: minden darabos házi kajcsit megeszik,kivéve az üvegeseket azt kilöki a szájából!!

A sajtkrémet kenyérre akarom kenni mert imádja a kenyeret,

tegnap, Pl: rakott krumplit (krumplit+tojássárgája)kajcsizott:) a saját kezével tömte 2 pofára:)

2011. okt. 2. 10:19
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2011. okt. 2. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor én azok táborába tartozom akik nem adnak ilyen bolti vackokat a babájuknak!Eleve 8 hósan még tejterméket nem is ehetne,nekünk 10 hósan javasolta a doki,védőnő a natúr joghurtot!

Inkább csinálj neki házi krémeket ha szereti a babád a kenyeret!Pl.padlizsánkrém,avokádókrém,házi májkrém,később mehet a tojáskrém stb.

2011. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam imádta/ja a tejtermékeket.Sajtot bármilyen formában eszi.A mackó és medve sajtkrémet képes volt kinyalogatni a zacskóból.Én már 7 hósan adtam neki tejtermékeket.
2011. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Medve tömlős sajt.

(A Mackó sztem sósabb)

2011. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lidlben kapható From'Dor márkájút vegyél inkább, abban semmi mű vacak nincs, csak érlelt sajt, vaj, és némi só. Sokkal finomabb, mint bármelyik másik, és sokkal kevésbé sós.
2011. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Én nem adnék neki még 1 év felett sem ilyen vackokat.
2011. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!