Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikompot érdemes venni?

Bébikompot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyet tanácsos?


Lakás fele járólapos, fele padlószőnyeges!


2011. okt. 2. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

gondolom a legtöbben azt fogják tanácsolni,hogy ne vegyél,mert egészségtelen meg veszélyes.De én nem bántam meg,hogy használtuk,mert nagyon élvezte hogy ide-oda mozog a lakásba,és soha nem volt balesete sem vele.természetesen nem töltött benne nagyon sok időt,és nem is szabad túl korán beletenni.

Hogy milyet vegyél? hát rengeteg fajta van-azt inkább nézd meg személyesen,hogy melyik szimpatikusabb.

2011. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk volt egy kölcsönbe, de nagyon nem tetszett, talán kétszer volt benne a fiam. Sok ismerős anyuka panaszkodott, hogy leverte vele a gyerek a vakolatot, meg ahol mondjuk fennakadhat vele küszöbön, szőnyegben, nem is biztonságos.

Én járássegítőt vettem, ikeásat fából (ami olyan, mint egy kiskocsi), nagyon szereti még most is a fiam. (18 hónapos)

2011. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vettem,ezért:

[link]

2011. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Én nem vettem, mert én is olvastam azt, amit az előző linkelt, ráadásul a védőnő, a gyerekorvos és a gyógytornász is határozottan azt mondta, hogy ne! Amúgy a fiam így, komp és járássegítő nélkül 11 hónaposan kezdett egyedül lépegetni (nem is vezetgettük). Lehet, hogy nem káros minden babára, de én nem kockáztatnék. Ja, és az egyik ismerős anyukának a babája, aki kompozott, lábujjhegyen járt, elvitték gyógytornászhoz, és azt mondta, hogy nagy valószínűséggel a komp miatt. Jártak gyógytornászhoz, és kb. 2 éves korában múlt el teljesen a lábujjhegyezés...
2011. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem!!!

A legegészségtelenebb dolog a világon. Ha megkérdezel egy szakembert ő is ugyanezt fogja mondani. A gyógytornászok kifejezetten utálják.Nem is értem mi jó van benne, az én babám nem volt ilyenben soha, de nem is hiányzott. Kengyeles volt és nem akart még 10 hósan sem forogni, ekkor elvittem gyógytornászhoz, akinek az első kérdése az volt, h mennyit van kompban. Mondtam neki semmit, mert nincs. Azt mondta akkor jó. Tehát ennyit a kompról. Szerintem felesleges pénzkidobás, mert ujjonnan baromi drága.

2011. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!