Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vinnétek náthás, pici babát...

Vinnétek náthás, pici babát állatkertbe? 7 hetes a ksifiam, náthás, egy vírus ment át a családon.

Figyelt kérdés
Holnap mennénk nagytesóval állatkertbe és csak attól félek, hogy a baba megizzad a kocsiba és mikor kivesszük, esetleg még "ráfázik", mert amúgy sétálni nyilván itthon is szoktunk vele, amíg ilyen szép, napos idő van.
2011. okt. 3. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
semmiképp se
2011. okt. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elég bátor anyukának tartom magam, de ha a 7 hetes babámnál betegség kezdetét látnám én biztos nem vinném az állatkertbe.
2011. okt. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem vinném. Egyébként is nagyon kicsi, az állatkertbe meg gondolom, nem egy fél órás sétára mennétek be. Betegen meg pláne nem mennék vele. Jobb neki otthon, az ágyikójában.
2011. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak náthás, akkor igen, ha láz, hőemelkedés, akkor nem.

De a takonnyal is csak úgy, ha biztosan nem kell az állatkert ideje alatt orrot szívni neki.

Magyarul csak akkor vinném, ha tényleg csak icipicit taknyos :S

2011. okt. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
teljesen úgy gondolom, mint a 08.15-ös.
2011. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!