Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM sensitive babylove popsitör...

DM sensitive babylove popsitörlő változó minőségű?

Figyelt kérdés
Tetszik az összetétele, vettem is párszor, de mindig más! Van, hogy nagyon finom puha, vastag, nedves. Legutóbbi viszont szinte száraz (nemcsak a teteje) és nagyon durva, vékony. Nem tudom, merjek-e még venni? Jártatok már így vele?
2011. okt. 3. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is azt használom! Még ilyet nem tapasztaltam. Biztos mindig jót vettem le a polcról! :) Viszont az utolsó pár db kendő nagyon nedves,de ezt a többi fajtánál is tapasztalom.
2011. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit vettél, valami miatt ki volt már száradva, lehet, hogy a csomagolás volt sérült, vagy olyan boltban vetted, ahonnan alig vásárolnak kisbabások, és így elég régiek az árucikkek.

Mi mindig DM-es popsitörlőt használunk, messze a legjobbak szerintem.

2011. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Mammut DM-ben veszem, egy csomagos, mert a dupla sosincs, mikor megyek. Nem volt sérült. :(
2011. okt. 3. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is csak ezt használjuk, ilyet még sosem tapasztaltam.
2011. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!