Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pampers sensitive 4+2 csomagos...

Pampers sensitive 4+2 csomagos (csomagonként 63 db-os) popsitörlő megéri 1890 forintért? Nektek bevált?

Figyelt kérdés
Még soha nem vásároltam ilyesmiket, viszont már csak 6 hetem van szülésig és szeretném a popsitörlőt megvenni, akár nagyobb mennyiségben is.
2010. máj. 28. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
az már nem rémlik, hogy mi volt vele a gond, de arra emlékszem, hogy egyszer vettünk ilyet, többet soha.
2010. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én babám pöttyös lett tőle.

Ne vegyél előre 6 csomagot, mert aztán a nyakadon marad.

Először vegyél 2-3 féle popsitörlőből max 2 csomaggal.

Nem éri meg előre vásárolni :(

Ugyanez vonatkozik a pelenkára is. Nem tudhatod előre, hogy melyik válik be, mind a márkára vonatkozva, mind a méretre.

Pl nekem szerencse volt, hogy 1-es méretből nem vettem egy darabot sem, mert a babám egyből 2-es mérettel kezdett.

Remélem tudtam segíteni.

2010. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem irtó büdííííí.Én a Fresh-t használom,az nagyon jó.Nem ragad,elég nedves,és finom az illata.
2010. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg nagyon szeretem a Pamper Sensitive törlőkendőt, mindig azt veszek!

De előre tényleg nem biztos hogy jó ötlet hatot megvenni, mert ha mégsem jön be? (esetleg ha el tudod adni, de akkor buksz az árán..)

2010. máj. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi se szeretjük.

Mi a DM-be kapható Zöld Baby Love-ost használjuk.

Nekünk bevált és elég jó áron kapható.

4X80db 1200 valamennyi.

De nagyon jó szerintem a Neogranormonos is.

De az drágább.

2010. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!