Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál kb. mennyi...

Hozzátáplálásnál kb. mennyi gyümölcs vált ki egy étkezést? (anyatejes 5 hós a baba)

Figyelt kérdés
Csak gyümölccsel váltsam ki pl. az uzsonnát? Nem éhezik meg túl hamar? Kiváltani úgy kell egy étkezést, hogy minél kevesebbet ciciztetem és a gyüm. adagját növelem?
2010. márc. 6. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
először a gyümit add oda neki, utána kínáld meg még tejjel!másik fórumon olvastam, nagyon érdekes, rizzsel ajánlják a hozzátáplálás elkezdését, jól eltelíti babát és nem allergizál!
2010. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár az én babám nem anyatejes,de pl.a gyümölcsöt úgy adtam,hogy egyik nap kóstoltattam,másnap már annyit kapott belőle a lányom,amennyit megevett.Utána már nem fogadta el a tápszert,így attól kezdve ki lett váltva egy étkezés.Hogy dekára mennyit eszik nem tudom,eleinte mondjuk csak 1 almát kapott,később már 2-t is megevett.Aztán meg már darált kekszet tettem neki a gyümölcsökhöz úgy elég laktató.
2010. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!