Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsikról vélemény?...

Babakocsikról vélemény? Symbaba Corrado, Wampol Roadster, Tiko City? Valaki használja valamelyiket? Meg van vele elégedve?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk TikoCity van, én csak ajánlani tudom, szuper kocsi.
2009. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Symbabát használok, de nem Corrado-t. Barátnőmnek is az van, neki Jurop, nekem Uno.

Mindketten imádjuk!

Nagyon sok jó funkciója van, rendkívül széles (én jól be tudtam bugyolálni a babámat télen, és még így is kényelmesen elfért), jó a rugózása, télen a havat is jól bírta a kereke, nagyon szeretem a tolókarját,... Nyugodt szívvel ajánlom!

Ja, és gyönyörű színekben gyártják.

Egy-két apróság van, ami nem annyira jó, de eltörpül a többi dolog mellett, amiben viszont szuper!

Olyat úgysem találsz, ami minden szempontból tökéletes, vagy ha mégis, akkor súlyos ára van!

A S. árban is remek.

Sőt! Ha megírod, h mennyiért láttad, lehet, h tudok olcsóbban (újat, boltból).

2009. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Wampol Ridert használom. Nem bántam meg, hogy ilyen "nagy" babakocsit vettem. A lányom most 11 hónapos és bizony végigéri hosszban. Egyetlen hátrányát tudom említeni: ha a gyerek van elől, akkor elég nehéz irányítani. Mondjuk az én törpém szeret elől üldögélni és a karfát rágcsálni, így a súlypont nem jó helyen van.
2009. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Wampol Roadster kocsink van , nagyon szeretem és ami a lényeg a kislányom is. Tágas , kényelmesen tud benne aludni, sok tartozéka van, téli karfa, nyári sportkarfa, kivehető mózes, nyáriasítható kupola, nagyon jó, hogy fordítható a tolókar és van kémlelő a kupolán , klassz nagy kerekei vannak , igazi terepjáró, könnyű navigálni , egyáltalán nem nehéz tolni és nagyon vagány sportos. A bevásárlókosár jó nagy az alján meg lehet pakolni rendesen és sok kis zseb van a kupolán is. Árban is elég baráti sztem , szóval én ajánlani tudom csak ;)

Nekünk ez a szín van , unisex .

[link] és itt is vettük .

2009. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!