Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok és babakocsit...

17 hetes vagyok és babakocsit nézegetek. Mi a vélemény a Graco babakocsikról? Olyat szeretnék ami könnyű, összecsukható és babahordozó csatlakoztatható rá.

Figyelt kérdés
A Graco Spree-t és a Mirage Plus-t néztem. Vagy van jobb is? Vett vagy használ valaki ilyet?
2009. ápr. 27. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Mirage Plus van (zöld -barna szíbnen) , babhordozóval együtt vettük 50e-ért. Vettem még hozzá ugynaolyan pelenkázóstáskát, az 9e körül volt postaköltséggel együtt.

Igaz csak 7 hetes a lányom ,de eddig nem volt vele semmi gond, minden nap használjuk.

A fiamnál Pierre Cardin volt, na akkor megfogadtam, hogy olyat nem veszek.

2009. ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon sokan használunk Graco kocsit(a babák és egyéb témakörben feltett kérdésekre adott válaszok mennyiségére alapozom ezt)Ez a legjobb babakocsik egyike.Nekünk a Quattro Tour Delux van,és imádjuk.Ez nem volt olcsó(narancssárga,csak a Brendon forgalmazta ezt a színt,100 ezer ft volt)de mindent tud.Ahogy itt olvastam,van akinek már a 2.,3.gyerekét szolgálja ki.Sajnos az én babám 1 hónapja kinőtte a hordozóját,de az is nagyon praktikus(adtak hozzá rögzítő talpat),jó minőségű és biztonságos.A Mirage Plus a Quattro Tour a könnyített változata,már megvettük,ez lesz a kisebb sportkocsija.Gondolom a hordozóst vennétek(árulják nélküle is,mi úgy vettük).Sztem jó választás,szeretni fogjátok,mert strapabíró,megbízható kocsi.
2009. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Nagyon efelé hajlok. És a tolókarja átfordítható a másik irányba? Vagy az nem fontos dolog?
2009. ápr. 27. 11:30
 4/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Nem,de nekem ez nem is volt fontos.Mivel a kupola áthajtható,amíg pici volt én fordítva fektettem bele,így láttuk egymást.Mivel szeretett a hordozójában lenni,amikor nagyobb volt(5-6 hós) abban is vittem.Most 11 hós,de teljesen jól elnézelődik,nem zavarja,h a háta mögött vagyok.Ráadásul van egy ablak is a kupolán,azt ki szoktam nyitni,és ha látni akar,csak felnéz.
2009. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Murage Plus tolókarja nem átfordítható, de ha sétálni megyünk, vagy vhova autóval, akkor úgy használjuk a babkocsit, hogy a hordozó rátesszeük. Igy a baba velünk szemben van.

Árnyékolni így 2 irányból lehet ( a babahordozó és babakocsi árnyékolójával)

2009. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első voltam
2009. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a többi infót, végülis nem szempont, legfőbb az hogy olcsóbb legyen, amiket fent leírtam, és ne mini kerekei legyenek.

Köszi még1szer :)

2009. ápr. 27. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Top Rider babakocsit vettünk,egy kézzel esernyőre csukható,baromi könnyű.Vízszintesig fektethető,újszülött kortól használható.Csatlakoztatható bébihordozó van hozzá,pelenkázótáska,esővédő,lábzsák,bevásárlóháló és szarvacskás a tolókar ami állítható magasságú.

Mindez 44.500.-ért.

[link]

2009. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ezeket nem nagyon ismerem, bár biztos láttam a brendonban, csak nem ragadta meg a figyelmem. Mi Quinny buzz-t vettünk (3 kerekű), mert egy mozdulattal lehet nyitni-csukni a hidraulikának köszönhetően és ami a legfontosabb, hogy eszméletlenül könnyen lehet tolni, fordulni vele. Na meg olyan kis dögi, sportos és mivel a 2 hátsó kereke nagy így némileg kátyúsabb járdán is lehet vele közlekedni. Legalábbis nálunk itt a környéken aztán tuti szétrázódna egy kiskerekű babkocsi.

Erre amúgy maxi-cosi hordozó csatlakoztatható.

Az egyetlen hátránya, hogy ehhez mindent külön kell megvenni, mert az árban csak a sportrész van benne, hordozót, mózest meg bevásárlóhálót külön lehet kapni hozzá. De én örülök, hogy ezt vettük.

2009. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!