Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt adjak rá babakocs...

Milyen cipőt adjak rá babakocsis sétához?

Figyelt kérdés
14 hónapos a lányom, önállóan még nem jár, de szeret kapaszkodva lépegetni, séta alatt is kikéredzkedik a babakocsiból. Vettem neki 2 hete egy liliputi puhatalpút, de kiszállításkor olvastam a használati útmutatót, hogy aszfalton hamarabb elhasználódik a cipő, vizet egyáltalán nem bírja, s 2 hét alatt ki is feslett az egyik cipő talpa, most várom, hogy tudnak-e cserét adni nekünk, vagy mi lesz. Viszont így már teljesen bizonytalan vagyok, hogy akkor milyen cipőt érdemes venni, ami a lányomnak is jó és a kinti lépegetést is bírja?
2011. okt. 4. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg selejtes volt amit vettél. Arra, hogy csak lépegessen nagyon jó, nem kell másikat venni emiatt.
2011. okt. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ugyanúgy 14 hónaposom van, és ugyanúgy mégcsak lépeget, kapaszkodva. neki van egy zárt cipője és egy nyitottam zárt orrú szandija. a lényeg hogy hátul tartsa a kis bokáját.most a Bobbi shoes-el szemezünk a decihmanban akciósan 2990Ft.


[link]


[link]


bentre szandát adok rá mert az ortopéd doki és a gyógytornászunk azt javasolta.

2011. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg a két linket, szerintem Deichmann lesz ebből. A liliputi cipőt elvileg meg tudják javítani, de legközelebb csakis benti használatra veszek tőlük, mert a kinti használatot még mérsékelten sem bírja ahogy látom.
2011. okt. 4. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!