Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztetnél babakocsis...

Hogy öltöztetnél babakocsis sétához egy 11 hónapos babát? (15 fokban)

Figyelt kérdés
Amiatt vagyok bizonytalan,mert azt mondják ,elég annyi ami rajtam van+1. De ez így hirtelen olyan kevésnek tűnik,hiszen a napokban még bundazsákban volt,most meg legyen csak pulcsi mellényben?Ki miben viszi ki a babáját?
2011. márc. 11. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

mivel egy 11 hónapos még helyhez kötött, és nem is igazán mozog, jobban fel kell öltöztetni, mint egy felnőtt öltözne. pl: harisnya, body, vékony pulcsi overál. Bundazsák, meg takaró nélkül. Én a 13 hós lányomat igy öltöztetem még pár napig.

A kocsiban elalszik, máris fázhat.

Ha viszont már 3-4 napja ilyen meleg van, harisnya+farmer+body+vastagabb póló+pufi mellény vagy átmeneti kabát.

2011. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lassan elmaradhat az overál. Ami engem illet én a következőket adom kislányomra egy harisnyát, vastagabb nadrágot,hosszú ujjú bodyt,pulcsival és egy vékonyabb kabáttal + sapka. Egy vékony takarót azért még egy ideig viszek magammal, mert ma is pl itt nálunk úgy fúj a szél, hogy felborította és magával vitte a kukákat az utcán.
2011. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!