Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levagatnad 1 eves kislany...

Levagatnad 1 eves kislany hajat hogy erosodjon vagy surusodjon?

Figyelt kérdés

ha igen akkor mekkorara?

lesz e eredmenye?


2011. okt. 4. 13:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%
Végül is a fű is dúsabb, ha rendszeresen vágják....A hajhagymákat nem szaporítja a vágás, de aktiválhatja szerintem.
2011. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
aktiválja? Mit? A lenőtt haj már nem él. Ha élne, fájna a hajvágás. Attól, hogy vágod a hajhagymákat még nem serkented.. de mindegy. [link]
2011. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Becsee ***** válasza:
93%
Hello!!Pont tegnap kérdeeztem meg a fodrászomat hogy mit tanácsol az én 9 honapos kislányomnak vörös hullámos haja van szeretném h sűrűbb legyen de a fodrász szerint nem az határozza meg a asűrűséget,1,5 éves koráig sűrűsödik be a haj!!
2011. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Kopaszra, úgy erősödik a legjobban.
2013. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség!Attól nem fog erősödni! Jézusom kislánynak kopaszra...Én pl. már alapból tök hosszú hajjal születtem, és a mamám meg az összes rokon kivéve a szüleimet azt mondta hogy vágjuk le...Nem vágtuk le, és jé, dús a hajam, és a derekamon is túl ér (és magas vagyok,nem 110 cm).Úgyhogy ha te szeretnéd vágasd le nyugodtan de nem használna semmit.Egy kislány szerintem is legyen lányos! Hidd el az sokkal szebb mint egy pár mm hajú, akiről meg sem lehet mondani, hogy fiú-e vagy lány.
2014. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

fodrászként mondom, hogy semmilyen haj NEM erősödik a visszavágástól, a babahaj sem, pusztán arról van szó, hogy az eredeti babahaj vékony szálú, selymes, míg a későbbi, végleges haj erősebb szálú lesz; és akár levágjuk, akár nem, a selymes bébihaj után mindenképpen erősebb, vastagabb szálú haj nő az eredetihez képest - akkor is, ha nem vágjuk le -, és hogy a későbbi haj mennyire lesz dús, erős, vagy vékonyabb szálú, az tényleg javarészt a genetikán múlik, és kisebb mértékben a vitamindús étrenden!


az itt most nem kérdés, hogy mitől és mikor kezd el ritkulni, hullani az ember haja, de tapasztalati tény, hogy ha a hajhagymák megfáznak, azok bizony elhalnak, és soha, ismétlem: SOHA nem kelnek új életre, azaz nem termelnek többé hajszálakat, erre érdemes odafigyelni, mert késő bánat az, amikor már kopaszodni kezd a delikvens...

2016. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!