Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer hasfájós babának?

Tápszer hasfájós babának?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos, kicsit bukós és hasfájós. Puffadt és jellemően hasmenéses, de nehezen kakil a puffadás miatt. Milyen tápszerrel van jó tapasztalatotok hasmenéses-hasfájós babánál?
2011. okt. 4. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Milumi Komfortot eszik a lányom.

4 nsapja adom neki, még eddig nem változott semmi.

Lányom székrekedéses

2011. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt próbáltuk. nálunk jobban ment tőle a hasa, ezek alapján nálatok akár működhet is...
2011. okt. 4. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a Komfortot adtuk neki,pénteken este óta eszi a Milumil Peptitet azóta 2x magától kakilt ami nagy szó,mert előtte 2-3 naponta volt csak széklet az is csak segítséggel/lázmérő/ Piros pici pöttyök voltak az arcán amik szintén kezdenek múlni.Pénteken lesz 6 hetes.
2011. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Szerintetek érdemes lenne nekünk is megpróbálni a Pepit?!


Nekünk is csak hőmérőzéssel kakil 2 naponta! .. Laevolac sziruptól meg fáj a hasa:/

2011. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a 17 05-ös vagyok és neked üzenem első:Igen próbáljátok ki!!50grammos kiszerelésben van és receptre 1124Ft.Nekünk bevált!
2011. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!450grammos!!
2011. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A lányom 3 hetes korától 6 hónapos koráig hasfájó volt.Most 2 éves.Nekünk a dr.nő a Milupa Milumil HA1 optimát írta fel.De szerintem tök mindeggy milyen tápszert eszik,amíg ki nem növi a hasfájást,az addig fáj.Én csak tudom...
2011. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A Pepti az tejfehérje-allergiára való, ez akkor sanszos hogy kell, ha bőrtünet is van...

Nekünk most a doki a BEBA HA Sensitivet ajánlotta. Vkinek van vele tapasztalata?

2011. okt. 6. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!