Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket és mennyit játszotok 8...

Miket és mennyit játszotok 8 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel egyedül csak a bébikompban van el, és ott nem hagyon alkalmanként 10 percnél tovább, így sokat játszunk :) Adogatom neki a játékokat, ő megcsócsálja őket, aztán eldobja. Tornyot építek, ő ledönti. Verseket, meséket olvasok neki, ő közben rágcsálja a könyvet. De mostanában a legjobb szórakozása, hogy fogom a hóna alatt, ő pedig ugrál, ugrál és ugrál fáradhatatlanul. Eddig a jó idő miatt órákat voltunk kint, szeret a kocsiból nézelődni. Ha jön a hideg, nem tudom mi lesz.
2011. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

8 hónapos a kisfiam.

fp. csiga házába beteszem a formákat ő pedig kidobálja.Egymásra teszem ő elborítja.

Kukucsozunk,tapsolunk,kopogunk.Persze közben énekelem a kipp kopp ki kopog,tapsi tapsi mamának...

Újságot olvasunk,van egy kemény számolós könyvecskéje azt minden nap elolvasom neki./1 kiskutya,2 cica,3 kulcs,4 labda....stb

Szoktam kergetni is :)ezt imádjuk mind a ketten,csak úgy csattog a keze a padlón annyira kotor előttem :D

Ez elment vadászni ez meglőtte....

Ja és szoktam olyat csinálni,hogy a két ujjammal lépegetek felé,ő mosolyog és sikítozik :)

Rugós hintában hintáztatom.

Szinte egész nap játszok vele.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.:)

2011. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bogyo110 ***** válasza:
Szia!fp sütifaló bödöna kedvence én berakom a kockákat ő kiveszi most is kb fél órája ezzel szórakozik mondókázunk én mondom ő meg vigyorog meg dumál közben nekem vissza ha megunja az üldögélést akkor hasra vágja magát és szét szedi a lakást!amugy a játéknak nem montható dolgokkal nagyon jól el van üres műanyag flakon papucs stb....
2011. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!