Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hónapos kisfiamnak még nem...

1hónapos kisfiamnak még nem szállt le jobb heréje járt így már valaki? mit csináltak vele?

Figyelt kérdés
a gyerekorvos mindig azt mondja várjunk még egy kicsit le fog szállni! de meddig kell még várni???
2011. okt. 4. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ha azt mondja akkor várjatok!!
2011. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ő az orvos, bízzál benne, ill beszélj vele, hogy szerinte mikor várható változás, vagy meddig kell még várni

vagy konzultálj egy másik dokival is

én azt olvastam azért nem jó ha sokáig nem száll le, mert a testhőmérséklet melegebb mint a kinti, és ez nem tesz jót a spermiumoknak

2011. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem szállt le vagy csak vándorol?kisfiamnak 1,5 éves koráig vándorolt föl-le mind2.mostmár(2 éves)helyén vannak.

szerintem ha a doki azt mondja h várjatok még,akkor szerintem ne idegeskedj.biztos meglesz az a golyócska.

2011. okt. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megvan neki lehet is látni a kukija mellet csak nem megy le a helyére, de nem vándorol! azt mondta lehet h valami ott van az útjába és azért nem megy le! nem fájhat az neki? páromnak is olykor feljebb csúszik azt mondja neki nagyon fáj, de neki legalább visszamegy! én bízom a dokiba meg várok türelmesen, csak akkor jó lenne valami konkrétat mondani nem azt h "még egy kicsit várjunk..."
2011. okt. 5. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!