Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan nehezen választok...

Olyan nehezen választok babakocsit, kéne egy kis segítség, szerinted melyik babakocsi lenne jobb 16 hós kisfiamnak és miért?

Figyelt kérdés

Melyiknek mi az előnye és a hátránya?


[link]


vagy


[link]



vagy


[link]


Budapesten lakom, délutáni sétákhoz, kisebb bevásárláshoz keresem az igazit, ami még a telet is jól kibírná hóban és vastag kezeslábasban se lenne kényelmetlen kisfiamnak.

Nagyon nehezen jutok el babakocsi boltba,hogy személyesen kipróbáljam (egyedül a Hauckot tudtam múltkor kutyafuttában megtologatni kicsit, az tetszett), férjem sokat van külföldön. Ezért is kérném így online a segítséget.


2011. ápr. 13. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a 3 közül hauckot venném.Nekem ilyen van...


[link]

2011. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Klassz! Ha még olvasod, azt is meg tudod írni, miért a Hauckra szavazol?


A Hauck amúgy nekem is nagyon tetszik és a Malibu most akciós is.

2011. ápr. 13. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Hauck.

A kerekei miatt. Nekem ez a leginkább jól irányítható, könnyen kezelhető babakocsi.

2011. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a 3. félét ne vedd meg!én abba beleültettem a kisfiamat.ő nem egy vastag baba,de nagyon szűk,főleg ha télen is használni akarod.a másik kettőt nem ismerem,de a hauck-ról hallottam már jókat.
2011. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is Hauck Malibu van, nagyon szeretjük, bevált!

Könnyű kocsi, irányítani is könnyen lehet akár 1 kézzel is. Bátran ajánlom, most jó áron is van!

2011. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is Hauck Malibum van,és nagyon szeretem,én ezt ajánlanám!!!A kisfiam is imádja, egyedül ebbe a babakocsiba nem sírt még!!!:)1 éves amúgy.


A 3. babakocsi amit linkeltél, a B.D mini, na azt nem ajánlanám.A barátnőmnek ilyen a kocsija,és iszonyat picike.Szó szerint mini. Télen, csak nagyon szűkösen lehet beleférni, az én fiam bele sem férne...

2011. ápr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok!Szerintem a 3 közül azért a Hauck,mert az nét ki a legjobban küllemre és szerintem megbízhatóságra is az a legjobb...
2011. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok, hogy ennyien írtatok! És milyen egyöntetűen! Nagyon köszönöm! Nagy segítség volt! Akkor már rendelem is a Hauckot! :) Szép napot Nektek!
2011. ápr. 14. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!