Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá a kisbabámat,...

Sziszmike kérdése:

Hogyan vegyem rá a kisbabámat, hogy ne csak a jobb oldalán feküdjön? (hason, nem marad meg és valamiért a bal oldalt sem szereti és nem szeretném, hogy ellaposodjon a kis feje a 2 hónapos kisfiamnak)

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam 6 hetes, ő a bal oldalán szeret jobban aludni,hason szintén nem. Mi mindig oldalra fektetjük (esetleges bent maradt böfi miatt), így nappal a jobbra, éjjel pedig a balra.Persze nem élére állítva és ki is van támasztva takaróval.

Használsz pólyát? Mi igen, és így sokkal könnyebb irányba fektetni, nem tud elmászni.Meg a kis gerincének is jó.

2011. márc. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van 2 hónapos és a jobb oldalán akar mindig aludni a bal oldalon csak akkor tudom altatni mikor már nagyon kómás de még akkor is sokszor visszariad és át kell fordítanom.Hajnalba jön be néha mikor a bal oldalára tudom fektetni megetetem és gurítom a bal oldalára.Majd egyszer talán elhagyják még hála isten elég kerek a buksija.
2011. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem is ez volt a gondom, hason leteszi a fejét amúgy? mi 3 hónapig kínlódtunk aztán azt tanácsolták hogy hordjam őt dévény tornára mert az segít, lehet, hogy az izmai miatt nem kényelmes neki, mert vagy túl feszes vagy túl laza. és nagyon használ ez a torna, sztem mindenképp érdemes lenne utána kérdezni legalább egy konzultáció erejéig, nehogy később baj legyen belőle. aztán persze lehet, hogy nincs semmi gond :)
2011. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Próbáltam kitámasztani kispárnával,de addig ficánkolt amíg meg nem tudott fordulni!Este is mindig fordítgatom a kis fejét,egy darabig úgy marad azután vissza fordul!Ha hason van emelgeti a fejecskéjét!De így is csak pár percig marad meg!Megérdeklődöm a tornát,de remélem nincs gond.A pólyát nem szerettük!
2011. márc. 26. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!