Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig használtátok a...

Mennyi ideig használtátok a járokát? Hány éves korig?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
éves? muhaha :) 10 hónapos koráig maradt meg benne. most 2 éves, már a kiságyból is kimászik, a járóka már vagy fél éve nem lenne akadály neki az biztos ;)
2011. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb. addig, míg meg nem tanult stabilan járni, a felállás gyakorlásához kifejezetten praktikus volt. Ha akartam volna se tudtam volna tovább benne tartani, mert az én fiam hihetetlen hajlékony, felrakta a járóka szélére a lábát, és addig tornászott, míg ki nem mászott belőle. A kiságyával is ugyanezt csinálta.
2011. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első fiamnak volt 7 hónapos korától(akkor állt fel egyedül az asztalba kapaszkodva) és 10 hónapos koráig használta(akkor ment már egyedül,persze némi segítséggel).

Utána elajándékoztam.

A kicsinek nem veszek,mert azt olvastam hátráltatja a mozgásfejlődést(ezt a nagynál igaz nem vettem észre,mert jár sportorvoshoz is,mert rugbyzik).Állítólag tökéletes a gerincfelépítése.

2011. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én speciel kidobtam 38 ezret az ablakon. 6 hónapos volt mikor megvettük, és igazából nem túl sokat volt benne. Néha ücsörgött benne 10-15 perceket, később, meg mikor már feláltt (10 hónaposan) nem maradt meg benne, állandóan sírt és kérezkedett kifelé.


Úgyhogy most 38 ezer Ft ott "hever a padláson". Nagyon bánom, hogy megvettük.

2011. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az én kisfiam 14 honapos mult, napi 5-10 percet van benne, amugy már tud menni, csak néha ha kiszaladok azudvarra vagy wc-re megyek, beleteszem, nem is szeret benne lenni, ezért csak kis idöre. ugy értem meddig tartsam meg a járokát?
2011. okt. 5. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Kb 1,5 éves korig, de soha nem tartottam be a babámat, hanem csak addig volt benne, amíg vécére mentem és amíg felmostam.

Egyébként már ki tudott mászni belőle, amikor elraktam :)

2011. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13:59-es vagyok. Amúgy karácsonykor nagy hasznát vettük, mert abba állítottuk bele a karácsonyfát, és nem tudta magára rántani.


Meddig használd? Hát amig nincs útban. Ha utban van, akkor szerintem nyugodtan elrakhatod.

2011. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
most 18 honapos,neha meg beteszem,ha nagyon muszaj,max.10 percet marad benne,a lakasunk nem tul gyerekbiztos,ezert van hogy neha muszaj,ha nem tudom szemmel tartani.de inkabb mar csak a jatekokat tartjuk benne.
2011. okt. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 porcukormókus ***** válasza:
100%
Járókába tettétek a karácsonyfát? Mekkora ötlet!! Ezt megjegyzem magamnak! :))
2011. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!