Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idös kortol és meddig...

Mennyi idös kortol és meddig használtatok járókát? Szerette a baba? Mikor szeretett meg benne lenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
mi szerencsére csak úgy kaptuk barátnőmtől, hagyományos fa rácsosat, azért szerencsére, mert egy percet nem maradt meg benne soha, egyáltalán nem bírta, kb 14 hónapos volt, amikor végleg szétszedtük, de addig is csak játéktárolónak használtuk
2010. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van aminek a fekvőfelülete emelhető, így 4 hónapos korától használta 5 hónapos koráig, azóta kúszik, és ahhoz kicsi a hely. Most 6 hónapos, inkább porszívózáskor vesszük hasznát. Nem sír benne, elvan, csak kicsi a hely benne.
2010. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi újszülött korától használjuk a mai napig (1 éves lesz).

Akkor etetés után 10-20 percet volt benne, amíg elfáradt és ment aludni. Most reggeli után rakom bele fél órára, amíg gyorsan elintézem a teendőket (öltözés-ágyazás-ebéd odakészítés.) Állítható magasságú fa járóka, kerekekkel.

2010. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos kortól, ugyan nem járókát, de jobb minőségű utazóágyat, aminek stabil az alja és biztosan állhatott benne a fiam. Most 1 éves, de még alkalmanként mindig belekéreckedik. Szerette/szereti szerintem, néha még mindig jó szolgálatot tesz, ha valami olyasmi házimunkát végzek.
2010. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 2 hónapos korától használtuk!Én nagyon szerettem,kinyitottam a konyhába,raktam keresztbe egy pálcát rajta amire játékokat,lufikat aggattam és nagyon jókat eljátszadozott benne a kisfiam míg felkészítettem az ebédet,mosogattam,tettem-vettem,közbe látott engem is,meg beszéltem hozzá folyamatosan("most anya megsózza a levest")Most lesz 7 hós,ezerrel kúszik már úgyhogy mostmár nemnagyon marad meg benne mivel már kicsi a hely!
2010. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom másfél évesen kimászott belőle,de addig nagyon szerettük,sokat játszott benne,nekem meg nagy segítség volt.
2010. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi nem járókát vettünk, hanem babakerítést, habtapit tettem az aljára. néhányszor játszott benne, de mivel mászna menne mindenhová, most nem használjuk. majd csinálunk belőle "bungit" ha nagyobb lesz, teszünk rá sátras tetőt...lehet, hogy úgy kedvelni fogja.
2010. dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk unokatesóméktól, a hagyományos fajtát. Fából készült, fekvőrésze 3 magasságba állítható, gurulós, vannak kivehető rácsai is. Születésétől kezdve használjuk, mert a nappaliban abban alszik a pici lány, napközben is oda szoktam fektetni, ha ébren van, nagyon jól elvan benne. Most 3,5 hónapos.
2010. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vettem. 1*1 méteres fa járóka. Emelhető 3 pozícióban és gurulós. Ez jó mert könnyű alatta takarítani csak arrébb húzom. Ja és összecsukható most is a falat támasztja...


Mi 8 hetesen raktuk be először. Nap mint nap benne volt, szeretett ott lenni. Alváskor ment a kiságyba, egyébként járóka. Jó nagy így nyugodtan gurulhatott, fordulhatott, sőt keresztbe még kúszott is. Volt benne játéka, elbigyózott vele órákig és onnan jobban "szemmel tarthatta" anyáját :)

Aztán 10 hónaposan már kevesebbet volt benne, mert már járt. Amúgy a járókában tanult meg felállni, leguggolni jól begyakorolta. 13 hónapos koráig raktuk bele a vége felé már csak akkor, ha nekem kellett postáshoz, wc-re kimenni és nem akartam felügyelet nélkül hagyni. Eléggé zsivány :) Apája porszívózáskor pakolta bele, mert mindig hasra esett a zsinórban.


Szóval mi úgy érzem jól kihasználtuk. Télen sem fázott, mert vettem bele betétet aljára és oldalára is van nem csúszott el.

2010. dec. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!