Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha vigyáznak rá néha, joguk...

Ha vigyáznak rá néha, joguk van beleszólni mindenbe?

Figyelt kérdés
Nagyszülők, ha be szokták vállalni a gyermekfelügyeletet, esetleg ottalvással, mondjuk 2 havonta 1-2x, köteles a szülő adni a véleményükre és engedni, hogy beleszóljanak a nevelésbe?
2011. okt. 5. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsot adni, véleményt nyilvánítani lehet nálunk, de beleszólni nem.
2011. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én saját anyai ösztöneimre és megérzéseimre hagyatkozok mindig, anyától és anyóstól is kaptam már hülyébbnél hülyébb tanácsokat, jaj, ezt nem így kell, jaj, ezt ne úgy csináld, jaj ezzel elrontod, jaj adj neki teát... eleinte felhúztam magam az ilyeneken, ma már egyik fülemen ki, a másikon be
2011. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. A válasz: NEM! Nekem ugyan nem vigyáznak a nagyszülők a gyerekre, mert még kicsi, de így is bele akarnak szólni, főleg anyósom. Egyik fülemen be, a másikon ki. Ha meg már nagyon idegesít akkor rászól a férjem, hogy állítsa le magát.
2011. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tanácsot adhatnak,de Nincs joguk beleszólni.a te gyereked.nekik csak szeretgetni és babusgatni kell őket és nem nevelni.a nevelés az a szülő dolga nem a nagyszülőé
2011. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tanacsot adhatnak,aztan ti dontitek el h meg fogadjatok e vagy sem.A ti eletetekbe csak te es a parod szolhattok bele.Szerintem termeszetes h a nagyszulok havi 1-2-szer vigyaznak az unokajukra,attol meg nem kell okoskodni,bele szolni a nevelesbe.
2011. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik nem vagyok egyedül a problémámmal. Igyekszem tartani magam az egyik fülemen be, a másikon ki módszerhez,de egyszer el fog szakadni a cérna. Pont tegnap kértem meg a férjemet, hogy finoman mondja meg az anyjának, hogy kicsit fogja vissza magát.

Mostanában az a mániája, hogy én nem adok eleget enni a gyereknek. Azt mondta hogy, idézem: "Nyomjam neki azt amit szeret folyamatosan."

Na de kérem én nem egy libát nevelek, akit meg kell tömni.

A lányom kiegyensúlyozott, boldog, gondolom ha nem kapna eleget enni, akkor nem aludná át az éjszakát.

2011. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!