Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vásároljátok a NEXT ruhákat?

Hol vásároljátok a NEXT ruhákat?

Figyelt kérdés

Használat nem igazán érdekelne!


Mo-n hol kapható?


2011. okt. 5. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
angol turiban veszem, használtan
2011. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pesten van Next üzlet.

De lehet katalógusból is rendelni, foglalkozik vele a Tesz-veszről néhány felhasználó (eladó).

De Te is tudsz rendelni, van külön olyan Next honlap, ahonnan Magyarországra szállítanak, de ott jóval drágább minden, mint a Next.co.uk oldalon.

2011. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is turiban szoktam venni, illetve tesz veszen/vaterán. Nagyon szeretem őket, mert nagyon jó minőségű kis rucik.
2011. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Használtan a teszveszen, újonnan pedig rendelem egy csajtól aki ezzel foglalkozik. A west endben van márkabolt, de ott azt hiszem drágább mintha rendelnéd.
2011. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha pesti vagy:

[link]

2011. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En Angliaban elek es ebay-en a kisfiam kinott next-es ruhait (12-18 honapos korig) egy magyar anyuka vette meg. Volt kozte hasznalt meg uj is amit ajandekba kaptunk de sosem hasznaltuk. Ha kepes volt kifizetni majdnem 6ezer forintot a postara en szivesen elpostaztam neki. Volt benne 1 telikabat, 2 kantaros belelt teli nadrag, 4 pulcsi, egy kapucnis felso es 5 hosszuujju body ( 1 pulcsi meg a hosszuuju body-k ujak voltak a tobbi hasznalt). A csomagert 5 ezert es a postaert 5800 forintot fizetett.
2011. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia,

a belvárosban van Next baby üzlet.

Ritkán de szoktam ott vásárolni. (nem túl pénztárca barát... :S)

2011. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Turi, vatera, teszvesz.

Off: bocs a kérdésért, de miért nem jó a használt ruha? -.^

2011. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azért, mert még kislány koromban megfogadtam, hogy ha gyerekem lesz, akkor megadok neki mindent.

Ez alatt értem azt, hogy semmit nem veszek használtan...


Addig nem vállaltunk gyereket, amíg anyagilag nem tudtam bebiztosítani maga min. 4-5 évre.



Köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 5. 19:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!Még pocakosan én is így gondolkodtam,addig amíg be nem tévedtem 1 angol turiba.Nagyon szép ruhácskákat lehet venni,nem látszik rajtuk hogy használtak,150-200 ft.Most 4 hónapos a drága kincsem és már 3 komplett ruhatár csere volt!Nem messze van nálunk 1 nagyon szegény család,2 hónappal fiatalabb a kisfiú,nekik szoktam odaadni a kinőtt ruhácskákat.Ezt csak azért írom meg Neked mert lehet hogy az új ruhácskákat én is árulnám ha kinőtte,így meg legalább kis pénzből is tudok sokat segíteni másnak.Nem szeretnék senkit minősíteni,megsérteni ezzel ,csak le szeretem volna írni,hogy milyen jó hogy megtehetjük hogy segíthetünk!!!Jó babázást Neked!:)
2011. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!