Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vásároljátok a NEXT ruhákat?

Hol vásároljátok a NEXT ruhákat?

Figyelt kérdés

Használat nem igazán érdekelne!


Mo-n hol kapható?


2011. okt. 5. 15:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Off: nem akarok belepofázni, de nem azzal adsz meg a gyerekednek mindent, hogy nem veszel használt ruhát. Főleg egy kisbabának. Őt marhára nem érdekli, hogy milyen ruha van rajta, használt-e vagy nem. Én a legtöbb ruháját turiban/Teszveszen/Vaterán veszem. És senki meg nem mondja, hogy használtak. Na mindegy, nem kötekedni akartam vagy ilyesmi, csak gondoltam, leírom...
2011. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Oké kedves utolsó, ez a te véleményed.

Persze, nem tudja, hogy milyen ruha van rajta, más se tudja. Meg se lehet mondani azokról a ruhákról, hogy használtak ... DE! én így gondolom, így rendelkezem a pénzemmel.

Mint, ahogy te se kötekedni akarsz, úgy én se. Ez az én magánügyem, hogy mit, hol és mennyiért vásárolok meg.


Hidd el, a gyerekem ettől függetlenül is a legtöbb szeretett kapja meg. Ha márkás, ha turis használt ruhába lenne öltöztetve!

2011. okt. 10. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!