Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az első védőoltás amit...

Melyik az első védőoltás amit kap a baba, mikor kapja és belázadosik e tőle?

Figyelt kérdés
2008. márc. 14. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első a bcg és még a kórházban megkapja. A másodikat akkor kapja, amikor betölti a 2 hónapos kort.
2008. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik lázasodik be, az enyének sem volt láza.
2008. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ma viszem szegénykémet, holnap leírom a tapasztalatot...:-(
2008. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónaposan kapja meg az első védőoltást! ezt a fajtát a combjába kapta nekem a babám!!nem lett tőle lázas de azért borogatni kellet neki a lábát!!egy pár napig meg lesz duzzadva a lába ! szerintem mindent leírtam grat a babához!
2008. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pénteken vittem a babámat a második oltásra, az elsőt még a kórházban beadják, ez a BCG, ami tuberkolózis ellen véd. A második az IPV+Hib ez a gyerekbénulás és influenza b ellen nyújt védelmet. Az én kislányom nem lázasodott be, nem dagadt meg az oltás helye, de nagyon nyűgös volt utána, és mivel nekem kellett lefogni...:-((, így csak apa volt neki jó egész nap, nálam sírt. Hál' isten azóta "megbocsátott", de álmában egyszer-kétszer felsír.
2008. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!