Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvásproblémával küzdünk, mit...

Alvásproblémával küzdünk, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kicsi fiam 17hós minden éjszakánk katasztrófa.Este mikor elalszik berakom a kiságyába és kb1-1,5 órával később kezdődnek a gondok.Folyamatosan forgolódik a kiságyban,van hogy keresztbe fekszik a lábai kilógnak a rácsok között ő erre persze felébred,van olyan is hogy a kiságy sarkába van felkucorodva.A sok forgolódásnak köszönhetően fél óra,óránként kell sírva.Hajnalba kiszoktam venni magam mellé,ott egy kicsit megnyugszik,de ez is csak rövid ideig megoldás aztán mellettem is kezdődik a forgolódás,vergődés,sírás és csak úgy nyugszik meg ha iszik teát.Nem tudom mitől ilyen nyugtalan minden éjszaka,és hogy mit tehetnék.Ha tudtok légyszi segítsetek.
2011. okt. 6. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is próbáld megakadálozni,hog belegabalyodjon valamibe.

Rakj a fejvédőt a rácsra, az arra is jó,hogy ne tudjon kicsúszni a lába.

Hálózsák,akkor nem takaródzik ki, nem tekeri magára

2011. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy melege van!? Kislanyom ugyanezt csinalja amikor tul meleg van a szobajaba.
2011. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsi fiam 17 hónapos és ugyanez a problémánk!!!A kiságyat én úgy oldottam meg hogy a z utazóágyba beraktam a kiságy alját és a matracot így abban alszik mert ott nincs rács így nem akad bele forgolódás közben ez megoldódott de éjszaka még ugyanúgy felsír ettől függetlenül ilyenkor mellettem "alszik"forgolódik iszik nyűglődik.Nagyon fárasztó.Ha valaki tud megoldást kérem segítsen nekünk!!!
2011. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van 2 védő is bent neki,pont azért ha éjszaka forgolódik a kis fejét ne tudja beverni de addig-addig fészkelődik,forgolódik amíg a védőket is le nem rugdossa.Nem hiszem,hogy melege lenne,mert semmit nem tűr meg magán éjszaka,így a takaró,hálózsák kizárva hosszú ujjú felső,nadrág zokni amibe alszik.
2011. okt. 7. 07:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez a problémánk bár a kislányom mellettem alszik,és csak akkor hajlando vissza aludni ha iszik teát.Nagyon fáraszto mert sokszor fent van.Sajnos tanácsot nem tudok adni mert én sem tudom mit tegyek.
2011. nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!