Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az elektromo...

Mi a véleményetek az elektromos orrszívóról? Van olyan hatásos, mint a porszívóhoz csatlakoztatható?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak a lágy, könnyen kijövő taknyot tudja kiszívni. A porszívós hagnosabb és macerásabb, de sokkal hatékonyabb is.
2011. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér!
2011. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, de vettünk egy porszívósat, mert ez semmit sem ér.
2011. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk csak ilyen van. Nálunk bevált.
2011. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!én az első gyereknek vettem 15 éve és most is használom a 3. gyereknél.Pesztonka az enyém
2011. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van és tökéletes.Szerintem semmivel sem jobb a porszívós,és még hangosabb is.
2011. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a 15 évvel ezelőtti Pesztonka még jó volt, amit én 3 évvel ezelőtt vettem, egy kalap sz..rt nem ér..

Magamon is kipróbáltam, mikor együtt voltunk betegek, az égvilágon semmit nem szívott ki.

Viszont az egyszerű kézi gumis orrszívó tökéletesen bevált, ha beteg náthás, könnyű még a babakocsiban is magammal vinni a sétához.

2011. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. jún. 22. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!