Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány kilósan tértetek át...

Hány kilósan tértetek át kettes Pampers-ről hármasra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi hat és fél kilósan, igaz ő hét hetes volt akkor és hosszú, 63 cm, így nem olyan husis, mert eloszlik rajta a súly.
2011. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 hónapos korában,kb. 4 kilós volt.
2011. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb 2 hónaposan, olyan 6 kiló körül.
2011. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3.vagyok, rosszul írtam az a 4-es méret volt, amit 2 hónaposan kezdett használni.

A 3-asra hamarabb: 1 hósan áttértünk.

Mindkét gyerekemnél így volt, nagyon dagik voltak.

2011. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...mi 2 hósak vagyunk, 60 centi és 6 kiló de még jó a kettes simán..
2011. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 kg-osan tértünk át, ekkor kb. 4,5hós volt és 64-65cm.
2011. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2hós koráig 1-es pelenka, 2 hóstól-majdnem 7hósig 2-es pelenka, 7-15hósig 3-as, most 16hós az első csomag 4-est használjuk.

Nem extra kicsi vagy vékony a gyerek, 1évesen 9kg volt- csak a testalkata olyan, hogy nagyon vékonyka kis combikái vannak- és pl elfordul most is, hogy a 4-esből kifolyik a pisi-kaki.

A bátyja pont ugyanilyen volt- vele az 1-es pelenkát kihagytuk- még amatőr voltam :) 2-est ő is fél évesig használta, és 14-15hósig a 3-ast.

De látod, nem egyformák a gyerekek, valaki már 6hetesen vált. :)

Szerintem a combika és pocak határozza meg leginkább, nem is a kilók, hogy melyik pelenka a jó. :)

2011. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5200 gramm körül volt, mikor áttértünk. Ő rövid és husis, így a kettes már vágta a combját. Már most látom, hogy a hármasat sem fogjuk 9 kg-ig használni.
2011. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!