Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tértetek át az esti...

Hogy tértetek át az esti ciciről a vacsorára?

Figyelt kérdés
Nálunk most cicizés van, és nem tudom, hogy ha nem kéri, akkor hogyan váltsam ki ezt az étkezést. Vagy már cicizés előtt adtátok a vacsit, tápszert, kakaót. Az is érdekelne, hogy mit adtok vacsira. Nálunk fürdetés után van most cici, de azon sem alszik el általában, csak utána kb. egy órára. Nálatok hogy alakul az este?
2011. okt. 18. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

nem váltjuk ki az esti cicit/tápit/ tejet


fürdés előtt adj neki vacsorát, majd fürdés után szoptasd meg, vagy ha elválasztod akkor tejet adj neki.

3-4 éves korig, akár tovább megmarad a tej

2011. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az enyém 8,5 honapos koráig cicizett, de korábban már kapott ezt azt ,én ugy csináltam hogy 6kor kapott nagy üveg tejpépet, fél7 fürdés, és cici, van hogy azon aludt de aztán cumi és ágy:) aztán egyik naprol a másikra márnem kellett este a cici, ficergett a kezemben hogy tegyem le, ne ölelgessem, azota egyedül alszik el cumival, de most már 15 honapos és vacsi van 7kor, fél8 fürdés aztán cumi és ágyiko:)
2011. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek!
2011. okt. 19. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!