Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Sleep and Play pelus...

Pampers Sleep and Play pelus kibírja addig, mint egy Active Baby vagy a libero (akár 3-4-5 órán át)?

Figyelt kérdés
Most Huggies-t vettünk, mert féltem a sleep a. p.-től, hogy hátha hamarabb megtelik és akkor árban ott vagy, mint a drágával, mert, akkor több kell belőle. Gumis a dereka vagy a csatoló része?
2011. okt. 6. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
3 órát kibír, többet nem igazán. Nem gumis sem a dereka, sem a csatoló része.
2011. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem egyáltalán nem, sőt.! Mi ezt használjuk nappalra, és éjszakára az aktív babyt
2011. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.Ez a Pampers legrosszabb pelenkája.
2011. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekünk nem vált be. Én maradtam is csak a liberonál, meg a huggiesnál. Azok váltak be. Viszont ma kipróbáltunk a huggies bugyipelusát, és mit ne mondjak, 2* ázott át a fiam.Ilyet nem veszek többet, de a normál huggies, libero szerintem verhetetlen. de ez is gyerek függő. mert barátnőm esküszik a dm saját márkás pelusára, nekem a fiam 1 pisi után üvöltött tőle, nem bírta, lehet hogy nedves maradt, vagy ki tudja. Én már nem váltogatok. dm be veszem kedvezménnyel.
2011. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekünk bevált. Igaz, az Active Baby többet bír, és jobb a minősége, de én ezt veszem, ha pl nincs pénzem az Active-ra. Az én kislányom 5 hónapos, éjszaka 8-9órát alszik, kibírja a Sleep and Play is, és nem használok el többet belőle egy nap. De mindenkinek más válik be. Én a Huggiest nem szeretem, mert nekem abból kipisil. :)
2011. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi pamperst használunk, de a sleep and play tényleg a leggagyibb pelusa a pampersnek.
2011. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont a sleep and play vált be! Sokat kibír, pedig sokat pisil a babám! Végig alussza az éjszakát, de akkor sincs gond, és ha pl. nem tudom valamiért nappal 3 óra elteltével tisztába tenni, akkor sincs gond, kibír nappal is akár 4-5 órát! Nekem semmi gondom vele, és az ára is nagyon jó!
2011. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sleep&Play nagyon rossz. nekünk legalábbis nem vált be. nem gumis a dereka, nem rugalmas a "csatolója", és a kakit nem nagyon bírja. Mondjuk a pisi nem folyt ki belőle. Szóval szerintem elég gagyi.
2011. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most én is ezt a pelust vettem legutóbb,nem mondom hogy szuper,tényleg nem olyan mint a huggies,én azt szeretem,merev,nem rugalmas,viszont kibir egy éjszakát is.A lányom 17 hónapos,most is ez van rajta,már felébredt,nem pisis a ruhája.Ki lehet próbálni,de tényleg vannak jobb pelusok tőle.
2011. okt. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!