Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire gond az, ha egy 3...

Mennyire gond az, ha egy 3 hónapos babán rugik meg body-k vannak?

Figyelt kérdés

Akárki jön látogatóba, pólót és nadrágot hoz ajándékba. Amivel nem is lenne gond, ha én eltudnám azt képzelni a lányomon. Ráadásul mire felrakom rá a nadrágot és betűröm a pólót... kész rémálom, főleg, hogy utál öltözködni.


Nekem sokkal egyszerűbb és jobb, ha body-t és rugit rakok rá..


Különben sem tudom, mikortól kell különálló együtteseket ráadni..


2011. okt. 7. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én akkortól adtam rá, amikor már "megérett" rá.

Az elején még olyan picike volt, és annyira utálta ő is az öltöztetést, és nem is állt jól rajta a póló és nadrág. Szóval szerintem az első 3 hónapban rajta is leginkább rugi volt bodyval.

Volt hogy arra ráadtam még egy tunikát vagy valamit, amitől a ruha olyan "kimenős ruhának" tűnt.

Így volt kényelmes és nincs ebben semmi gáz.

2011. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nálunk is ugyanez van, az anyósom ha vesz valamit a picinek, (mondjuk ezt eddig 1x tette meg, még mielőtt megszületett volna) farmer nadrágot vett a fiamnak. Nagyon kedves gesztus, de nem hiszem hogy egy nyári farmer passzol télre és ráadásul nem is babás, mint egy aranyos rugi. (hozzáteszem a fiam most 3,5 hónapos, hogy nézne ki rajta egy farmer?? szerintem gáz)
2011. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

dehogy gond!

én is a bodyt, rugit szeretem jobban, az melegíti biztosan a hátát.

1 év után, amikor jár, már adok rá pólót, nadrágot, de még mindig jobban szeretem a body+nadrágot.

mi is sok pólót kaptunk, amit nem használtunk.

2011. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak neked,de neki is egyszerűbb és jobb,ha bodyt és rugit adsz rá..Bőven ráértek 6-7 hó után divatolni.Vagy pedig csak ha vendégségbe,orvoshoz mentek.Otthonra az a jó,amiben kényelmesen van(vagytok).
2011. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
tőkéletesek rá a rugik a badyk meg pláne,azt én amúgy szoktam adni,ha pólót adtam rá.de ilyen idősen én is rugit adtam rá,de sokan vannak akinek ez nem trendi és ők együtteseket adnak rá,láttam már újszülötten farmert,nagyon édes,de nem biztos,hogy az a legkényelmesebb neki.
2011. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom is csak rugiban és bodyban volt ennyi idősen. Kb.7-8 hónapos volt, amikor nadrágot adtam rá. Egy ennyi idős babának rugi-body a legkényelmesebb. Persze lehet varálni kantáros nadrág bodyval pl., de én sem szeretnék otthon farmerban lenni, vagy egy kantáros ruhában, ami minden mozdulatnál húz egyet a vállamon. Én is a body-rugira szavazok. Mi is kaptunk pólót, nadrágot, szoknyát. Most pedig már elraktam őket, úgy, h egyszer sem vettük fel...:(
2011. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6,5 hónapos, de még rugit meg body-t adok rá. Szerintem sokkal kényelmesebb neki. Főként amikor a szőnyegen játszik. Szerint nyomná a hasát a nadrág dereka. (elég sokat játszik hason) Ha kimegyünk sétálni olyankor szoktam rá adni nadrágot, de akkor is van rajta body, mert annak nem csúszik ki a dereka és nem kell állandóan a kicsúszott derekát visszatűrni.

Mi egyébként a Tesco-ban szoktuk venni neki a 3db-os csomagú rugikat(ami elvileg pizsamának készült), de itthonra tökéletesen megfelel neki.

2011. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi. "miben legyen a baba". Nálunk a kicsi(8hónapos) kezdetektől "utcai" ruhában van, alváshoz használjuk a rugit. Haza harisnya-body-kiruha kombinációban jött a kórházból.

És nem tapasztaltam, hogy nehezebb lenne ráadni egy nadrágot-harisnyát, mint a rugit, a póló-pulóver ugyan így. Annyi, hogy a póló alá egy ujjatlan bodyt adok, hogy a dereka ne legyen kint. És nagyon jól elvan/elvolt benne, nem zavarja a mozgásban, pedig lelőhetetten.

A fiam a mai napig rühell öltözködni(27hónapos), ha tehetné Ádám-kosztüm télen-nyáron.

2011. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont úgy vagyunk mit az előttem válaszoló.

Szinte születése óta öltöztetem nadrágba,pulcsiba a kisfiamat.Rugit csak alváshoz használunk.

Úgy öltözteted ahogy a babádnak és neked kényelmes.

2011. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem gond, ha rugi+body van a babádon. Ha nektek ez így kényelmes, akkor miért ne.


Én mondjuk nem szerettem, mert szerintem egy rugi tök pizsamás. Nappalra jobban szerettem a mackónaci+póló+body verziót, kb 2-3 hónapos kortól.

2011. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!