Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gond, hogy már 7-kor...

Nem gond, hogy már 7-kor elaludt a 14 hónapos fiam? Már nagyon fáradt volt. Emiatt éjjel felkelhet?

Figyelt kérdés
Délelőtt 1/2 10-kor elaludt és 13 órakor kelt fel és délután már nem aludt. Fürdésnél behisztizett, pelenkázásnál sírt és aludt is volna, ezután betettem a kiságyába és be is csukta a szemeit. Nem tudtam volna még egy órát húzatni. Az nem baj, ha esetleg már 6-kor felkel. Járt már így valaki?
2011. okt. 11. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen anno, mondjuk akkor nem aludt napközben, és reggel 8kor kelt:)

Majd írd meg Nálatok hogy lesz az ébredés:)

2011. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi mindig alszunk 7 vagy legkésöbb fél 8 kor és reggel 8ig simán alszanak,még az 5 hónapos babám is.Napközben is 2x 1 órát alszik.Nagyok is alszanak ilyenkor már de ők napközben nem nagyon.Nagyon ritkán az oviba.3 és 5 évesek.De nem zavar.Amig éjszaka alszanak addig minden szuper..)
2011. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendben, majd holnap megírom. De nekem még általában egyszer felébred és ha nem találja meg a cumiját, akkor át kell mennem hozzá. De ő 1/2 év alatt többször átaludta az éjszakát, mint a lányom 3 éves koráig.
2011. okt. 11. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
igen,nálunk is volt már ilyen.6kor elment aludni és reggel 6 ig.pedig előző délután 5kor evett.
2011. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én van,hogy szándékosan leteszem egy órával hamarabb,ha nem aludt el délben valami miatt,pl vendégség.még soha nem kelt fel ilyenkor éjjel vagy nem kelt fel reggel hamarabb.minek kínozzam őt és magam is,ha hulla fáradt
2011. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos...egész éjjel aludt. hajnali 5-kor felsírt, de már egy ideje ébren lehetett, mert állt a kiságyában és nem is akarta visszacsukni a szemeit. Így átvittem magunkhoz és én visszaaludtam ő meg állítólag apát piszkálta egy darabig majd még 7 óráig visszaaludt. Úgyhogy nem volt veszélyes.
2011. okt. 12. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!