Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » December elején szülök,...

December elején szülök, érdemes a babának bundazsákot venni?

Figyelt kérdés

Második baba, a fiam viszont tavaszi, ő már "nagy" volt télen, most egy kicsit tanácstalan vagyok.

Hogyan kellene téliesítenem a babakocsit? vagy elég ez a kályhameleg bundazsák?


2011. okt. 7. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vegyél egy vastag overállt v bundazsákot a picidnek (szerintem 62-est, az kitart márciusig, legalább is nálunk jó volt és nagyok voltak a babáim).

A babakocsihoz ha van lábzsák, az jó, amúgy majd bugyoláld jól körbe: alul felül vastag pléddel.

2011. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha kályha meleg akkor elég, de szerintem nincs ilyen, mert akkor meg nem levegözik rendesen.

Nekünk mózeses babakocsink volt és abba szivacs volt. bele tettem még egy kis birkabört alulra+egy takarót majd overál arra is takaró és így mentünk.


bundazsák mindenképpen kell, de az szerintem nem elég.

2011. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az új babakocsihoz nincs mózes és lábzsák, ezért gondoltam, a kályhameleget azért írtam, mert sokat (pl kaiser, fillikid) így reklámoznak.
2011. okt. 7. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen a kocsitok, akkor vegyél jó vastag bundazsákot (olyat, hogy a hordozóba is be tudd kötni), és jól pokrócozd majd körbe a babádat.

1.voltam.

2011. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem január 12-én szuletett a kislányom. Nekunk is volt ilyen bundazsák. Elég sokáig használtam. Pedig csak március elején mentunk ki kocsival. Hasznos volt, amikor orvoshoz kellett menni a kicsivel. A kocsinknak volt eleje, amit rápattintottam és így nem is fújt be a szél.
2011. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam decemberi, én olyan overállt vettem neki, amit overzsáknak lehetett cipzározni, így újszülöttként annak használtuk. Következő télen pedig overállnak hordta, úgy hogy a cipzárral lehetett átvariálni. Teszveszen vaterán potom pénzekért vannak fenn meleg zsákok is.
2011. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen a babakocsitok, de én mózes nélkül nem tenném a babakocsiba még nyáron sem. Ilyen mózest szerintem bárhol lehet plusszban kapni.

pl itt látsz egyet.


[link]


én ennélkül nyáron sem raknám a sima babakocsiba. aztán ezt már alulról felülröl takaróval, vagy overállal.

2011. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!