Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyek lábzsákot/bundazsákot...

Vegyek lábzsákot/bundazsákot vagy ne?

Figyelt kérdés
8 hónapos a baba.Van 1 szőrös overall+1 dzsekis overall
2011. okt. 12. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, elég ami van.
2011. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem. teríts majd rá egy kisplédet és elég lesz így :)
2011. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos?Eléggé nyitott a babakocsi(peg perego pliko).Jó lesz ez fagyban,szélben is?
2011. okt. 12. 23:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én egy lábzsákot vennék a helyedben az azért jól védi a babát.
2011. okt. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi időre vagy kénytelen kivinni rutinszerűen. Ha nem komoly, csak kocsiig, meg közeli boltig, akkor szerintem nem kell. Jó amid van, és még takarók rétegesen, így a boltban azokat leveheted legalább róla, ne süljön be. Én így csináltam legalábbis. Még egy szél-eső zsákot vehetsz rá ezeken kívül. De ha messzire kell menjetek, sokszor, akkor érdemes lehet megvenni a bundazsákot.
2011. okt. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
messzire nemigen kell menni,max 15percre.Sétálni szoktunk olyan 1-2 órát.Ez azért fontos.
2011. okt. 13. 07:50
 7/8 Bogyo110 ***** válasza:
az én lányom 8 hónapos és mi vettünk neki lábzsákot mert a mi babakocsink is eléggé nyitott szerintem is vegyél ha van rá mód ,Főleg ha szerettek sétálni mert mi télen is fogunk az tuti.
2011. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy vegyél bundazsákot. Az őszizsák már be van rakva a mi kocsinkba, pedig másfél éves a pici. A fiam még most is képes elaludni, meg ha kicsit elcsámborgunk akkor tuti rácipzározom a tetejét. Sokkal jobban melegíti és kényelmesebb is mint a pléd. A sima lábzsák szerintem semmit sem ér, én alig használtam.

Téli zsákunk is van, azt egy régi télikabátomból varrtam neki. -5 fok alatt abba teszem, úgy hogy bundazsákba van öltöztetve. Simán kell.

2011. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!