Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisfiam igazi...

4 hónapos kisfiam igazi energiabomba, ha úgy érzi nem foglalkoznak vele eléggé egyre hangosabban reklamál. Mit kellene tennem hogy legalább fél órát nyerhessek magamra, mikortól tudja elfoglalni egy picit magát?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint aranyos, szerintem is csak néha már kivagyok mert még enni is alig tudok annyira kiabál.Rengeteget foglalkozom vele, de nekem is kell ennem, főznöm(eddig nem sokszor sikerült), stb...de ő nagyon éles, szinte rikácsoló hangon méltatlankodik.Rengeteg energiája van, folyton jár a keze-lába, nagyon akarna beszélni, meg felülni....Mindent akarna pedig még csak ma 4.hónapos.Nagyon imádom, de kellene egy pici nyugi.
2009. ápr. 29. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
hasonlo a helyzetem...a lanyom szinten nagyon igenyli a tarsasagot es a foglalkozast. neha probaltam kicsit otthagyni, jatekokkal stb, de csak hisztizett es nagyon rossz lett a hangulata egesz napra, a hordozoszekeben nem ul, fesziti ki magat belole nagy mergesen, nalunk pillanatnyilag az valik be, h vettunk egy osszecsukhato kerekes kisagyat amiben jatszik ha ebren van es azt hurcolom magam utan a lakasban, kozben teszek-veszek es dumalok neki. persze igy sincs idom mindenre, sot, de legalabb nem kell allandoan az olemben cipelni. hatha javul
2009. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkor kezdte ezt, addig szépen, legalább fél órát is eljátszott, aztán mnden megváltozott, még pisilni sem hagyott kimenni a szobából. Aztán vettem kengurut, mert már nem birtam a nyüszitést, egy kicsit magamra kötöttem, persze hogy imádta:) most hat hós, mióta rájött hogy kell forogni, és egy kicsit kúszni, sokkal jobban elvan ezzel a mutatvánnyal, még a kiságyban is, ahol korábban öt percig volt el. Szóval javult a helyzet magától, ahogy már annyira nem tehetetlen. Kitartás, javulni fog!!!
2009. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a biztatást.Remélem tényleg jobb lesz. Amúgy annyira jó baba és büszke is vagyok rá.Egyébként valóban nem olyan régen csinálja ezt a reklamálást, úgy kb.1 hónapja.
2009. ápr. 29. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!