Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam mindíg bealszik a...

A kisfiam mindíg bealszik a szopi végére. Így hogy büfiztessem meg? Ha alszik nem jön a büfi? Hiába próbálom, sosem hallom. Meddig érdemes próbálkozni? Pedig hasfájós!

Figyelt kérdés
4 hetes múlt a héten.
2011. okt. 8. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Evés közben büfiztesd meg.
2011. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam, hogy ha belealszanak, akkor olyan fáradtak, így olyan ernyedtek, hogy nem nyelnek levegőt evés közben. Ezért ilyenkor nem kell büfiztetni.

Gondolj bele, van olyan, hogy álometetés, amikor este 11-kor még megetetik alvás közben, hogy reggelig aludjon, ne kelljen fel, mert éhes.

2011. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem büfiztettem, simán letettem, 10 perc múlva elkezdett mozgolódni, akkor felemeltem és büfizett. Vagy aludt nyugodtan.

Én nem büfiztettem kimondottan.

2011. okt. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ha nem sikerült büfiztetnem akkor én az oldalára raktam le így ha mégis büfizik és jön vissza tej akkor sem lett gond! :)
2011. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat!!
2011. okt. 9. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!