Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan büfiztessem meg alvó...

Hogyan büfiztessem meg alvó babámat? Egyszerűen van hogy egész éjjel nem büfizik! Azt sem értem, hogy egyes szakkönyvek miért írják, hogy alvó babát nem kell büfiztetni!?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az alvót már nem szoktam büfiztetni.Oldalra fektetem és kész.Amúgy, ha jön a büfi, akkor az felzavarja a babát, és tudni fogsz róla.Akkor felveszed és már ki is jön.Amúgy szokták tanácsolni, hogy ilyenkor lehet hasra tenni, és körkörösen masszírozni a hátát, vagy hanyatt fektetni, és a két oldalát masszírozni.
2009. dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Miért kellene akkor is büfiznie,ha alszik? És ezért ferlakarod kelteni?Te mit szóülnál.ha valaki felkeltene az álmodból akármiért?Nem ok nélkül írják a szakkönyvekben,hogy alvó babát ne kelts fel!
2009. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát én sem szoktam éjszaka büfiztetni a babámat, mert szopizás után azonnal alszik. 3 hónapos és egyszer ébred fel éjjel enni, de olyan is volt már, hogy végig aludta az éjszakát. Ha bealszik, szerintem nem kell felébreszteni büfiztetni, én legalábbis nem vettem észre, hogy ezzel rosszat tennék neki.
2009. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha cicin alszik el a baba akkor nem kell büfiztetni, mert annyira el van lazulva, hogy egyrészt nem nyel levegőt másrészt ha mégis lemegy egy kicsi az könnyen ki is jön. Szóval nem kell. Én sem büfiztettem soha és semmi baja. Fektesd oldalra és ha jön büfi akkor kifolyik neki.
2009. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3gyermekem van, egyiket se keltettem fel büfizni ha elaludt a cicin. És szerintem ez nekik is így volt jó.
2009. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha nem keltettem fel büfizni a lányomat. Oldalt fektettem, hogy könnyen kifolyjon, ha jönne valami.
2009. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves 11.16 ,nem tudsz olvasni ? Nem azt írtam ,hogy felakarom kelteni ! P
2009. dec. 24. 15:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok ! Még annyit ,hogy én is oldalt altattam a babámat,csakhogy pár perc múlva már a hátán volt ..Boldog karácsonyt !
2009. dec. 24. 15:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mivel a lányom nagyon bukós volt kénytelen voltam böfiztetni éjjel is!!!! Sőt nem is mertem volna anélkül elaltatni.... És nem kell hozzá felébresztetni!
2009. dec. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom büfiztetni ha alszik vagy nagyon álmos és aludni szeretne, ezért hasra teszem és pár percen belül ugyanúgy megvan a büfi különösebb probléma nélkül és alszik tovább.
2009. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!