Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gesztenye 6 hónaposnak?

Gesztenye 6 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Ha megsütöm a gesztenyét, mert állítólag úgy finomabb, akkor utána csak úgy simán mondjuk almával vagy kötével összeturmixolom? Kell hozzá víz például? Mert a gesztenye sütés után ha jól emlékszem ropogós, nem?
2011. okt. 8. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szemes gesztenyét vettél, inkább vízben főzd ki, mert ha sütöd, tényleg megpirul, azt össze nem turmixolod De egyszerűbb dolgod lenne, ha pürét vennél (van natur, ízesítetlen változat is-nem cukros és rumaromás), a tescoban ált lehet kapni, 25 dkg, kb 300 Ft, ha jól emlékszem, megéri, és nem kell vacakolnod vele. Amúg y a gesztenye almával nagyon finom, később mehet bele csirkehús is.
2011. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

gondolom, akkor is vagdossam be a tetejét x alakban, ugye? Már megbántam, hogy szemeset vettem, azt hiszem először és utoljára csinálok neki így, utána én is kényelmesebb leszek, és félkészet veszek :))

2011. okt. 8. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:

így biztos nagyon finomat fogy csinálni!

igen, elég tömény, de almával jól hangzik, vagy ha van őszibarack, akkor az még jobb. vagy anyatejjel hígítani.

2011. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!