Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor már adjak harisnyát...

Ilyenkor már adjak harisnyát a 21 honapos fiamra? Sokan már téli kabátot is adnak a picikre, kell ilyenkor már az is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 21 hónapos a kislányom én még őszi kabátba járatom!Trikó, hosszú ujjú, pulcsi, kabát, sapka, sál!Vastagabb nadrág de még nincs rajt harisnya! :)
2011. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem adtam rá téli kabátot 20 hónapos lányomra, mert akkor télen mit fogok ráadni. Őszi kabát volt ma rajta, jól aláöltöztetve. Harisnyát sem adtam, csak bélelt gatyót.
2011. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Lehet hogy hülyén hangzik, de úgy kell felöltöztetni, hogy nem fázzon.

Mindegy, hogy harisnya+ vékonyabb nadrág, vagy zokni+ bélelt gatya, és az is mindegy, hogy őszi kabát jól alá öltözve, vagy téli kabát és alatta csak valami vékony.


Ahogy nektek kényelmes, és persze, ami van! Mert három napja még póló+kis gatya kellett... :o(

2011. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs még olyan hideg szerintem. A kabát is túlzás. Kardigán oké, mellény oké, de kabát??

Itt legalább is ilyen időjárás van... lehet máshol kell a kabát és a harisnya. Itt megfőne benne a gyerekem.

2011. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

13:40 vagyok

Na most akkor az sem mindegy, hogy hol vagyunk! :o)

Nálunk 9 fok van, nem süt a nap és őrült szél van, én magam is a vékonyabb téli kabátomban voltam délelőtt kint sállal, és nem volt melegem...

2011. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs olyan hideg, én is egy pulcsiban voltam. A fiam kismotorozott, rá is csak egy vastagabb kapucnis pulcsit adtam, nem hiszem, hogy fázott.

Ellenben én is láttam hasonkorú gyereket pufidzsekiben, mikor a fiamon egy széldzseki volt...

2011. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én csak pulcsit adtam rá...
2011. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én gyerekeim már járnak, futnak, így ugyanúgy öltöztetem őket, ahogy magamat. (most éppen: őszi kabát, vékony hosszúujjú pulcsi, melegítőnaci, zokni, őszi cipő + vékony sapi a szél miatt a fülükre) Többet mozognak,mint én, még így is van,hogy kimelegednek,akkor pedig kész a megfázás...
2011. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

A lányom 20 hónapos ez volt ma rajta délelőtt(10-12 fok van, és fúj a szél):


- pamut béléses kordnadrág

- vékony zokni

- zárt orrú szandál, majdnem teljesen zárt

- hosszú ujjú body

- hosszú ujjú vékony pamut felső

- kötött kardigán

- vékony átmeneti kabát

- vastagabb pamut kalap


A lényeg, hogy rétegesen öltöztesd fel, pl. ha melege van le tudj venni belőle.


Nem adok még rá téli kabátot, nem is kell még rájuk, mert akkor -5 fokban mit adok majd rá?!

2011. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!