Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El van két hónapos babátok ha...

El van két hónapos babátok ha leteszitek és ébren van?

Figyelt kérdés
Az én kislányom egyszerűen nincs el, csak pár percig ha leteszem. Utána elkezd nyűgösködni és ha nem veszem fel akkor behergeli magát és vörös fejjel ordít.
2011. okt. 8. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
van mikor egesz nap ölben van szinte (tegnap pl.) és vannak nyugodt napok mint a mai. igazán változó.
2011. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár azóta már nem két hónapos a lányom,de elvolt mindig is.

Igaz, hason egyáltalán nem, de háton bármeddig elnézelődött.

2011. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Max napi 2szer 15-20 percig volt el így amikor ilyen idős volt. A többi időt ölben töltötte.
2011. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két hónaposom is inkább kézben van, több mindent lát, jobban tud nézelődni.
2011. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

:-) Jót mosolyogtam, mert kb mintha az én fiamról írtál volna.. A vörös fejük nagyon komoly tud lenni...

Szóval az enyém is ugyanezt csinálja, elég sokat van karban, csak én bírom egyre nehezebben, mert több mint hat kiló már és leszakad a derekam, és a karom.

Remélem ahogy nőnek jobban el lesznek! Kitartás!! :-)

2011. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem elvolt egy darabig, 20-30 percig.

Viszont a te helyzetetdről az jutott eszembe, hogy pont pár napja mondta a védőnő, hogy általában 8 hetesen van a babáknál a "csúcspont", amikor a legtöbbet sírnak, utána a helyzet fokozatosan javul.

2011. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!