Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet lázas (38,5) egy...

Mitől lehet lázas (38,5) egy 10 hónapos baba, ha semmi látható jele nincs betegségnek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogzás?De akár egy vírus is okozhatja.Az én babám-11 hós-most van túl egy 3 napig tartó lázon(a legmagasabb 39.5 volt)most éppen pöttyös.Kiderült,h ennek a nyavajának a neve 3 napos láz,miután a láz elmúlt pöttyök jönnek ki a baba testén,ami pár nap alatt elmúlik,semmi kezelést vagy gyógyszert nem igényel.Nem fertőző, a levegőben van,és általában 0-3 éves gyerekek fogékonyak rá...szval általában vmi vírus okozza.Azért hívd fel a dokit,ha 1-2 nap alatt nem múlik el a láza.
2009. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 1 éves, és három napig neki is 39 fölött volt a láza, aztán 4. nap semmi. Doki szerint valami vírus, és mondta hogy a vírusok csak jönnek és mennek.
2009. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sok minden okozhat lázat, lehet előbújjó fogacska, virus, illetve húgyúti fertőzés is. Az utóbbinál reggel az első pelust szagold meg ha az olyan szúrós szagu, akkor csináltassál sürgőségi vizelet mintát a házi orvossal, nálunk 1 óra alatt kész az eredmény és ha tényleg ez a gond akkor kap rá antibiotikumot. De bizunk benne h más jellegű a baj, csak azért irtam ezt is le mert nekem 2 hetes kora óta visszatérő probléma, és ha nincs időben kezelve vesemedencegyulladást okoz amit csak kórházban lehet kezelni. Nem ilyesztegetni akarlak csak jobb az óvatoság.

jobbulást a picikédnek

üdv. 11 hós baba anyukája

2009. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg kérdezhetem mi ért volt lázas a babád mert most nálunk van így?
2009. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, persze...

A 3 napos lázról volt szó, a 4. nap már semmi baja nem volt, leszámítva a kiütéseket, amik 2-3 nap után tűntek el.

2009. jún. 15. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!