Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hete gyógyult meg kisfiam...

1 hete gyógyult meg kisfiam középfülgyulladásából, vihetem már babausziba?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem megkérdezni az orvost és reggel kéne mennünk úszni. 1 éves.
2011. okt. 8. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a te esetedben nem tudok mit mondani, de én felnőtt fejjel egy hét után mentem kangoo jumpsra ugrálni, és nagyon rossz volt, úgy éreztem, mintha az agyam helyén valami folyadék lötyögne, be is dugult és szédültem is.

Én a helyedben még várnék a csöppséggel..

2011. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

erősítsétek fel az immunrendszerét

csak után vinném uszodába (min. 2 hét)

2011. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát jó, akkor kihagyjuk. Csak közben lejár pont a bérlet és egy csomó pénzt kidobtunk rá.

Mindegy, a baba egészsége mindennél többet ér.

2011. okt. 8. 19:37
 4/7 alaszka ***** válasza:
100%
Nee, szerintem ne. Amúgy nem attól gyulladt be a füle? A tesóm kislányának mindig az uszitól van...
2011. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is várnék még vele...
2011. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vírusos nátha volt, az ment a fülére, usziba pont nem voltunk előtte, mert szünet volt.
2011. okt. 8. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vinném. Bár tudom milyen bosszantó, hogy lejár a bérlet. :-/ Lehet, hogy nem lenne baja, de én félteném, mivel még csak most gyógyult meg. Nehéz ügy.
2011. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!