Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám még nem...

9 hónapos babám még nem játszik forma be dobost, ez baj?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem még fiatal hozzá!!!!!!!
2011. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 15 hónapos és ő sem akar!Egyszerűen nem szereti!A lányom 1 év körül kezdte anno!
2011. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

óóóó akkor jó, mert dobozra 6 hónap volt írva.

köszönöm

2011. okt. 8. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsi még hozzá.A lányom 1 éves lesz,2napja kezdi felfedezni hogy mit kell vele csinálni.és párszor sikerült már a kör alakú részt bedobnia!Nagyon büszke voltam rá:)
2011. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal még hozzá. 13 hónaposom játszott vele 11-12 hónaposan úgy, hogy bedobta a formát, de a többit is ugyanazon próbálta bedobni, ahol már egyszer sikerült neki. :-) Most azt szoktuk játszani, hogy levesszük a formabedobó tetejét, és ki-be pakolásszuk a formákat. Szóval még mindig van időnk felnőni hozzá.
2011. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 éves, de rá sem bagózik:)

Olyat szoktunk játszani, hogy "tedd bele, vedd ki", ezt szereti, nem forma szerint, hanem mondjuk 1 játékát egy vödörbe tegye bele, vegye ki.

Nem azért van ráírva, hogy 6 hónapos kortól, mert akkortól már tud vele játszani rendeltetés szerűen, hanem mert akkor már meg tudja fogni stabilan, tud vele bíbelődni:)

2011. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13-14 hónapos lehetett a lányom , amikor néha néha már sikerült neki belerakni, de ekkor is segítséggel. Most 20 hós de még most is mutatni kell neki, h melyik forma hova való.Ráér még bőven a babád. Ilyen idősen nekünk még nem is volt formabedobónk.
2011. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lányom hasonlóképp volt vele, mint amit a 20:46-os írt!


Nem vagytok lemaradva, és különben se aggódj: minden dolgokra megérnek előbb-utóbb a babák. Észre fogod venni a jeleket.

Lányomnál pl. az összerakós játékokkal (pl. építőkocka) volt úgy, hogy nem érdekelte őt, így nem is erőltettem, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy bizonyos tárgyakat egymáshoz illeszt (pl. palackra a kupakot). Ekkor odaadtam neki újra az építőjátékot és már össze is rakta! Szóval megérik rá az agyuk!

2011. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!