Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sok tejet vagy tejes kaját...

Ha sok tejet vagy tejes kaját eszek pl (babapiskótát tejbe vagy kenyeret beleaprítva nem lesz tejérzékeny a baba? 21 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

nem ez csak a szoptatásra vonatkzik, most még a te szervezetd bontja teljesen, de ha meglesz max 1 csészényi tejnek megfelelő tejtermék naponta, különben baj lesz, de addig élvezd ki, hogy még ihatsz/ehetsz.

a súlyod nem vészes ennyi finomság miatt, én alig merek egy kis salát enni, nemhogy ilyen kondis kajákat...., de lehet, hogy te mázlista vagy és nem hízol :-)

2009. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
4kg-ot híztam eddig szerencsére csak cicire meg pocira na meg kicsit a pofimra is.Mindegy mit eszem de ezt nagyon imádom.Köszi az előzőre a választ:)
2009. márc. 23. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!