Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a babylove...

Mi a véleményetek a babylove cumikról?

Figyelt kérdés

Kaptunk ilyet ajándékba:

[link]

Eddig MAM cumink volt,de ennek a babylove cuminak is ugy látom hasonló a szivókája.

Mik a tapasztalatok róla?Meg vagytok elégedve vele?


2011. okt. 8. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, mi is a MAM-mal kezdtünk, mert az újszülötteknek mindenki ezt ajánlotta, úgyhogy kb. fél éves koráig azt használtunk csak. Aztán egyik ismerősöm mondta, hogy a babylove cumiból még kettő is olcsóbb - amilyen a te csomagolásod is - mint egy db mam cumi. Egyszer vettem és a kisfiam ugyanúgy szereti, elfogadta, sőt, váltogatja őket és nem zavarja egyáltalán. Most 13 hónapos, nem rágja szét a cumijait, úgyhogy arról nem tudok véleményt mondani, hogy melyik tartósabb. Én átlagban havi 2 db - egy csomag babylove- cumit veszek és a régebbieket amik általában kb. 2 hónaposak kidobom.

A lényeg, hogy mi szeretjük és aranyos mintásakat is ki lehet fogni ugyanannyi pénzért.

2011. okt. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lányom szereti. Az a jó benne, hogy rengeteg féle van. Meg választhatsz latex és szilikon között is. Mamból pl csak latex van és az nem olyan tartós, de mivel 1ft volt kuponnal, így megvettem. Azt is szereti.
2011. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én azért szerettem mert jó kicsi a formájuk, némelyik cumi olyan hatalmas, hogy a 6 hónaposnak való még egy éves gyerek szájában is nagy.
2011. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
off. a mam cumikból nem csak latex van, de az van kuponra :-)))
2011. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!