Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden bölcsibe van olyan...

Minden bölcsibe van olyan hogy beszoktatás?

Figyelt kérdés
mi komáromba a bölcsibe bejelentkeztünk,januártol,és azt mondták,ha megyek dolgozni akkor mehet,de elösször legyen munkahelyem.ez okés,de akkor mindjárt beledobom a mélyvizbe?megyek dolizni és ö ott marad,de akkor sirni fog?nincs olyan hogy 1-2 napig én is ott lehetnék?ja ez nem magánbölcsi,hanem állami,csak a kaját kéne fizetni.
2011. okt. 9. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen van beszoktatás.

Azért kell,hogy legyen munkahely, mert különben nem veszik be. Nálunk is kellett munkáltatói igazolás, hogy van állásom.

Bölcsi-, és gyerekfüggő, hogy meddig tart a beszoktatás, hivatalosan kb. 2 hét. Nálunk eddig is tartott tényleg. Bár a 2. naptól egyre tovább voltam távol tőle.

2011. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a régi helyedre visszavesznek, akkor ki kell adniuk a szabidat, ami bentmaradt mikor elmentél szülni (ha nem vetették ki előtte)+ a GYED első évére eső szabi.

Pl: ha szeptemberben szültél és kivetették veled az aktuális évit, akkor a következő év szeptemberig járót. 23 nap éves szabi esetén kb. 17 napot. Nem tudom érthető-e. Ennyi időd lesz beszoktatni, ez általában elég szokott lenni (nekem 1 hétig tartott a szoktatás, a 2. héten már ott aludt).

Ha most kezdesz munkát keresni, akkor úgyis megmondod, hogy bölcsibe adod a gyereket és jó esetben biztosan hagynak 2 hetet a kezdésig.

A beszoktatás nem a bölcsöde miatt van, hanem a gyerek érdekében.

2011. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem a régi helyemre mennék,mert ott müszakoztam,természetesen ujat keresek,6 órásat,hogy kapjam a gyest is,és tudjak,majd vele is foglalkozni,de hátha elintézem és amikor kezdek,nemjár indjárt szabi?
2011. okt. 9. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:

A mostani helyedre menj vissza,kérj munkáltatóit. Vedd ki az eddig összegyűlt szabikat,és közben intézd a másik helyet.

Ha szerencséd van, a váltásig beszokik a kicsi.

2011. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de én a mostani helyemet megakarom hagyni, majd a 4.ik évre,és addig meg valami más melót ami 6 órás.vagy muszáj felmondani a másik munkahelyen?
2011. okt. 9. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!