Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposan megy a kisbabám...

5 hónaposan megy a kisbabám bölcsibe. Hogyan ment a beszoktatás? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 10:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
5 hónaposan??? Ez komoly?
2011. szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Igen, mivel vissza kell mennem dolgozni. Pontosan 5 és fél hónapos lesz, amikor elkezdjük a beszoktatást.

Sajnos anyagi okok miatt kell vissza mennem...én sem így terveztem....

2011. szept. 13. 10:36
 3/27 anonim ***** válasza:
38%
Gratulálok! Egy ismerősöm azt mondta, hogy az ilyen kicsi gyerekek egész nap a járókában ordítanak, csak enni meg pelenkázni veszik ki őket. Akkor inkább vidd családi napközibe.
2011. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Nincs az az anyagi gond amiért egy ilyen pici babát beadnék bölcsibe!Bocs de ez a véleményem!
2011. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

"Sajnos anyagi okok miatt kell vissza mennem...én sem így terveztem...." ez a családi napközi ingyenes???


Ne cseszegessétek már! Biztos a szíve szakad meg, hogy be kell tenni! Sajnos tényleg nem mindenki engedheti meg magának, hogy otthon maradjon, vagy a nagyi vigyázzon rá! Bocsi, hasznosat nem tudok írni, de már a kérdés elolvasásánál tudtam, hogy beléd lesz kötve...

2011. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
A mi bölcsinkben is a picik kint vannak a járókában egész nap, és nem nagyon van ideje a gondozóknak velük foglalkozni - ha ordítanak, ordítanak - etetéskor, pelenkázáskor veszik ki őket. Értem, hogy kell a pénz, de én semmiképp nem adnék be ilyen kis gyereket, nagyon pici még, nagyon meg fogja viselni lelkileg. A gyerekek kb 1 éves korig nem látnak át egy napot, ők úgy élik meg, hogy anya minden reggel elhagyja őket és soha többé nem jön vissza. Ráadásul ott se nagyon foglalkoznak velük, csak amit muszáj.
2011. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszem el,hogy nem tudjátok elképzelni, hogy igenis van akit nem vet fel a pénz és esetleg kenyérgondok miatt vissza kell mennie dolgozni!

Sztem a kérdező is tisztában van vele, mit okoz a babának lelkileg,de gondolom meg van rá a nyomós indoka...ha meg nem és úgy adja be, akkor sem ránk fog hallgatni és miattunk nem beadni szegényt.

A kérdésre válaszolva: sztem egy ilyen pici babánál szinte nincs is "beszoktatás",mivel úgyis sír,de utánad menni nem tud. A dadusok pedig próbálhatják vígasztalni, vagy sikerül vagy nem, de úgyis csak lerakják egy helybe és csak szükség esetén foglalkoznak vele. Sajnos. Ez a pici még úgysem érti és nem lehet neki elmagyarázni,hogy visszmész érte, tehát nem is értem ezt a beszoktatás dolgot....

2011. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21%
Képes voltál így gyereket vállani??? Kinek szülted? A gondozó/ovó nőknek aztán a tanító néninek utána meg az utca neveli majd? Aztán meg lehet siránkozni, hogy jaj szegény én dolgoztam éjjel nappal nem ezt érdemlem a gyerektől... fúj elképesztő milyen emberek vannak!
2011. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%
Mi is elég nehéz anyagi körülmények között élünk, de soha eszünkbe sem jutott, hogy bölcsibe adjuk a kicsit, pedig már 1 éves!
2011. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
52%

1 évet kenyéren és vizen is kibírnék, de nem adnám be.

Legfőképpen mert egy ekkora baba leginkább még szopik.

2011. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!