Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lesz ebből babaúszás?

Haramia kérdése:

Hogy lesz ebből babaúszás?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos. Már születése előtt terveztem, hogy járni fogunk babaúszásra, mert több szempontból is nagyon hasznosnak tartom. Úgy tűnt, hogy barátságban is leszünk a vízzel, ment a pancsi esténként, már be is jelentkeztem. Két hete azonban (eddig nem sikerült rájönni miért) minden fürdést végigordít a babóca, és semmivel nem tudjuk rávenni, hogy élvezze :( Ezért kicsit megijedtem, hogy jövő szombaton a babaúszáson is ez lesz, nem szeretném, ha rossz élménye lenne, vagy olyan dolgot csinálnánk, amit ő nagyon nem élvez. Más is volt hasonló helyzetben? Akiknél para volt a fürdés, később mégis bejött a babaúszás?
2011. okt. 9. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem ez ne tantoritson el attol, h elvidd ot. Lehet, h ott elvezni fogja. Egy probat meger.
2011. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hiszti a kis kádban. De a medencét élvezte.
2011. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiskádban fürdik? Ha igen, próbáljátok meg hogy anya vagy apa együtt fürdik vele a nagykádban, az már kicsit jobban hasonlít a medencére, hátha ezt élvezni fogja. Egyébként szerintem sem tántorítson el benneteket, egy próbát mindenképp megér a babaúszás. Sőt, a fürdeni imádó babók közül is soknak idő kell amíg megbarátkozik a medencével.
2011. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez a helyzet. Viszont eddig ő is szeretett fürdeni, de mostanában üvölt. Ez ahogy jött, úgy menni is fog majd, egyik napról a másikra, volt már ilyen nálunk. Mi azt csináljuk, hogy próbáljuk játékossá tenni a fürdést, általában így egy pár napon belül el is múlik az üvöltés. De szerintem a babaúszáson nem lesz gond, az azért már egy kicsit. Sok sikert!
2011. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!