Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 év körüli gyermeketekkel...

2 év körüli gyermeketekkel babakocsival jártok mindenfelé?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt,mert az én kisfiam 2éves,eddig gyalog jártunk szinte mindenfelé ugy 1,5éves korától,mert nem akart már babakocsizni,most viszont 2évesen meg szinte kéri,h babakocsival menjünk.Ha nem babakocsival megyünk,akkor meg cipelteti magát elég sokszor!

Miért változhatott ez igy meg?

Most igy kényelmesebb neki?

Más is tapasztalt már ilyet?


2011. okt. 9. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
1,5 éves kora óta gyalogol.
2011. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

22 hónapos a fiam. mi még használjuk a babakocsit.

ha közelre megyünk, pl. játszótér akkor gyalogol.

ha járjuk a viláot, kirándulunk akkor babakocsiban tolom a célig, ott kiveszem, elrohangál 1-2 órát és haza szintén tolom. egyrészt nem bír még messzire gyalogolni, másrészt oda se érnénk az ő tempójával :)


bevásárolni is mindig babakocsival megyünk, odafele tolom, visszafele gyalogol és a cuccok kerülnek a kocsiba :)

2011. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18 hónapos a fiam, én 34 hetes kismama vagyok.

Úgy terveztem, nyáron szépen leszokunk a babakocsiról, hát nem jött össze, az elején rosszul voltam,utána meg folyton fáradt, és 20 hetes korom óta akkora a hasam, mintha rögtön mehetnék szülni. Egyszerűen nem volt erőm utána szaladgálni, na meg minden nap nagyon messze sétálunk, annyit még nem tud gyalogolni.

Szóval nálunk még egy darabig marad a kocsi.

2011. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anya1 ***** válasza:

Sétálni motor már másfél éves kortól.

Vásárolni babakocsi.

Volt egy ismerősünk aki 3 év + gyerekét is babakocsiba tette h ne kelljen "kinlódnia"ahogy Ő mondta- most meg neurológushoz járnak mert nem fejlődött ki időben a gyerekben semmi ami a járáshoz,veszélyekhez (lépcső,stb) kell...

2012. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!