Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom hüvelyéből kilóg...

Kislányom hüvelyéből kilóg egy kis "húsdarab", élénk piros színű. Ez normális? És mi az?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

?

Mennyi idős?

Véletlenül nem a csikló?

2011. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd a háziorvoshoz és majd Ő tovább irányít Titeket, ha kell a nőgyógyászatra!
2011. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
születése óta? az enyémnek is van, olyasmi mint a vadhús. doki szerint normális, a hüvelyboltozat türemkedik ki. mutasd meg orvosnak, esetleg gyermeknőgyógyásznak.
2011. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, születése óta így van. Elvileg alaposan átvizsgálták még a kórházban, utána látta a gyerekorvos is, nem mondott rá semmit, engem pedig eddig nem foglalkoztatott (pont ezek miatt, mivel úgy voltam vele, hogy ha nem lenne normális dolog, biztosan szóltak volna az orvosok). Ma viszont megkérdezte a férjem, hogy mi az neki (ő tette tisztába). És nem tudtam a választ...

Hüvelyboltozat kitüremkedése? Még ilyenről nem is hallottam eddig, de most már elkezdett nyugtalanítani a dolog, úgyhogy legközelebb megmutatom az orvosnak.

2011. okt. 9. 20:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is van ilyen, de nem gondoltam eddig hogy ez nem normális dolog! Légyszíves majd írd meg mit mondott rá a doki, ha mentek! Köszi!
2011. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mutasd meg másik orvosnak, és ha ő is azt mondja, hogy normális, akkor tényleg az, elhiheted.
2011. okt. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
OK, megírom majd, de csak hó vége felé megyünk (annyira azért nem idegesít a dolog). Ha esetleg addig más is megy, szintén megírhatná ide, mit mondtak.
2011. okt. 10. 10:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi majd csak januárban megyünk dokihoz, persze ha nem jön közbe valami nyavaja.
2011. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megnézte doki, azt mondta, veleszületett fibróma (kötőszöveti nyúlvány), el kell majd távolítani.
2011. dec. 1. 14:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Uh, hát ez nem túl bíztató :( Akkor muszáj lesz megmutatni sajnos. Köszi az infót!
2011. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!