Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit érdemes most elrakni a...

Mit érdemes most elrakni a fagyasztóba a babáknak?

Figyelt kérdés

2 hónapos a lányom, gondoltam, el kellene rakni ezt-azt, ami jó lesz fél éves kora után. Dugig van cseresznyével és meggyel még a nyárról, + zöldségeket ranak el anyuék mindig, de gondoltam, pl. rakok el pucolva, főzve gesztenyét. (Amúgy is rengeteg gesztenyénk van...) Az előbb láttam, hogy valaki kérdezte a sütőtököt, az is jó ötlet :) De főzve vagy nyersen érdemes eltenni???

Van még valami, amit érdemes most bespájzolni?


2011. okt. 10. 13:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

sütőtök,cékla,alma lesz a télen úgyhogy én azt nem fagyasztanék!

Körtét nyugodtan rakhatsz a fagyóba,pürésítva vagy darabolva!Szilvát tényleg jó lenne ha tudnál beszerezni mert azzal is változtaosabbá tudod tenni neki a kajcsit!

Én még tennék el tököt,cukkinit,zölbabot,zöldborsót(bár ezt már nem igen kapsz)sóskát bár ezt sem kapsz már frissen illetve én főztem be paradicsomlevet!Inkább azt adom a babámnak mint a boltit amibe ki tudja mi van!

Egy kis édes,házi őszibarack nem árthat bár azt is tényleg jó lett volna hamarabb beszerezned és az is mehetett volna a fagyóba!

2011. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!