Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szolnokon melyik szülész-nogyo...

Szolnokon melyik szülész-nogyogyaszt ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Mennyi idős?

Mennyi nála egy vizsgalat?

Milyen ember?


2011. okt. 10. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Dr. Tóth Zoltán

35éves azt hiszem, nagyon jó szakember, magánrendelője is van és 4d ultrahangja. Nagyon kedves és vicces pasi, sokszor átsegített a nehezebb napokon is.

A szülésről csak annyit h két fájás között még nevettünk is együtt, mert hülye kórházi stoykat mesélt. Párommal is nagyon jól kijöttek és a végén tegező viszonyban is lettünk.

Egy vizsgálat 5000 Ft, de mindig csinál egy 4d-s képe is amit odaad.

Az aszoisztensnője is nagyon kedves és bármikor lehet őket hívni

2011. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem pont ez a laza stílusa nem jött be, amit az előző hozzászóló írt. Kórházban egyik alkalommal ő vizsgált, de idegesített a dumája, amit ráadásul nem felém irányzott, hanem a kedves asszisztensekkel nyomott le. Szülés közben a mellettem lévő nőnél volt, ott is humorizált, neki szimpi volt. Nekem akkor sem. Az én dokim Dr Jakab Tamás volt. Korrekt, drága, egyenes ember, kb. 45 éves (de azt hiszem, fennvan az iwiwen is:) ). Hasonló kaliber Dr Dinya Tibor is. Ismerőseim közül többen hozzá járnak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2011. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az én orvosom Dr Svéd Attila.

Nagyon nagyon elégedett voltam vele, egy vizsgálat nála 4-5000 Ft körül van, van magánrendelése is.Mennyi idős??? 50körül van.

Nem igazán egy vicces pali, nem is túl bizalmaskodó. Olyan mint áltaálában az orvosok:)

Szülésre nem mondott konkrét összeget, nem is adtam sokat, mégis azóta is ugyanúgy emberszámba vesz, korrekt angyon.

2011. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok megint. Az alapján, hogy elolvasod, ki melyik dokit ajánlja, nehéz lesz döntened. Én voltam pár nőgyógyásznál, mire megtaláltam, azt , aki nekem szimpatikus. Drágább Svéd Attilánál és Tóthnál is, de nekem ő a szimpatikus. Volt 'szerencsém' Svéd dr Úrhoz is azelőtt. Egyszer láttam, hogy magánrendelési időben a rendelő előtt sétált. Volt rá ideje...
2011. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem erre a kérdésre nem fogsz 2 egyforma választ kapni.:)Mindenki mást tapasztal,mindenkinek más a szimpatikus egy dokiban.Egy biztos egyik sem olcsó és talán az idősebbeknek több a tapasztalatuk.

Tóth Zoltánt gyerekkorom óta ismerem.Szombaton éjszaka mikor bementem,Ő volt ügyeletben én voltam a 3. szülni készülő nő,és neki óriási problémát okozott,mert pihenni szeretett volna.Ilyen apró dolgokon akadt fenn,hogy minek mentem be ha nincs fájásom(2 órája folyt a magzatvíz),meg amikor megmondtam,hogy ki a fogadott dokim.Inkább le sem írom,hogy utána hogyan zajlott a beszélgetésünk.Lehet ha Ő a fogadott orvosod nagyon kedves és aranyos.

Dinyát sokan dícsérik,ott van még Jakab,Erdődi,Úri-Szabó,Mosonyi,stb...

Vannak egy páran és nincs olyan nő aki ne mondana pozitívumot vagy negatívumot bármelyikről.

2011. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én járok Svédhez.

Nem védeni akarom, de én akárhányszor megyek hozzá,mindig tömve tele a rendelője. Kivéve ha leleményes vagyok,és már egy órával korábban odamegyek(baba előtt volt időm).


egyetértek amúgy a többiekkel,mert nem igen lesz két egyforma válasz. Hát én nem is tudom mit csináltam volna, ha a dokim szülés közben, vajúdás alatt poénkoidk, nekem nem jön be, másnak igen.

2011. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én Erdődit ajánlom. Nem tudom mennyi idős, de nála születtem:D Szerintem nagyon jó doki, lehet vele rendesen beszélni, nekem sokat segített. A árakról annyit, hogy eddig a legtöbb amit tőlem kért az 3000párszáz forint volt. Rendes vizsgálat volt, uh(2képet is kaptam), leellenőrizte a méhszájamat is.

Nála nem kell időpontot kérni. Sorszámos rendszer van. Rendelés előtt kirak huszon vhány kártyát és azzal fogad. Érdemes 7kor odaérned, annál később ne nagyon. Egyébként én egyszer voltam nála úgy is, hogy nem volt sorszámom. Probléma nélkül fogadott:) én nagyon meg vagyok vele elégedve.

2011. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha aprólékos precizitást és odafigyelést szeretnél,továbbá szabálykövető vagy esetleg túlaggódós anyuka,akkor neked Emődit találták ki.Az összes orvos között ő az aki a leginkább odafigyel a terhességre.35 éves,a vizsgálat nála 5000-10000 ft,attól függ kérsz e uht.A szülés 40-60 e ft.A stílusa-hát hogy is mondjam,valakivel nagyon kedves,de tud nagyon nyers is lenni,emberileg nem volt a kedvencem.

Tóthot utáltam,a viháncoló stílusa miatt.20 tól felfele szokás fizetni.Nagyon jó 4d-s uht csinál,ne menj Pöncihez.

Dinya nagyon rendben van,minden téren,viszont szokása lelépni szabadságra,mikor épp szülsz,és nem jön be hozzád.Ő 60-at kér a szülésért,vzsgálat 6000.

Jakab nagyon drága,receptírásért külön pénzt kér.

Svédről csak jókat hallottam,leszámítva h nem túl megnyerő a külseje,és régen voltak alkoholproblémái.

Gyenes egy kalap sz.r,az uhn azt sem látja,hogy egy baba van e vagy 2.

Erdődit sokan szeretik,főleg hogy olcsó,emiatt rengeteg betege van és nincs nála időpont.Szeret császározni,és ha elhízol a terhesség alatt,akkor kidob,mint macskát sz.rni.

No és persze vannak a főorvosok,úgy mint Cserni,Úri-Szabó,ők jó drágák,utóbbi nagyon kedves és jó doki is,előbbi csak a pénzre hajt.

Georgevichet(nem tudom így írják e) nem ismerem,de ő is sokat kér.

Zoboki jóképű és kedves,fiatal is,de sajna csak a szülés végére ér be.

Faragó is nagyon rendben van,jó doki,40 körüli és nem kér sokat,átlag ár,vizsgálat 5000,szülés 20 körül.

A szülésznők nagyon nagy tudásúak és kedvesek!Érdemes azt is fogadni!Van aki annyit kér,amennyit adsz,van aki 20-at és van aki 40-et.

Nagyjából ennyi a tapasztalatom,a fél terhességem kórházban töltöttem köztük.

2011. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Kicsit régi a kérdés de most találtam ide.

Én Jakab doktor ajánlom. Igen, drága. De az életemet is rábíznám. Mint szakember nagyon nagy tudással szerintem ő a legjobb. Velem mindig kedves volt, bármi kis bajjal felhívhattam és el is értem. Nem szültem nála, hanem nőgyógyászati problémával fordultam hozzá. Nekem a hasi ultrahangot soron kívül csinálta, mert lelkiismeretesen mondta, hogy komoly problémára gyanakszik és nem lehet napokat várni vele. Ezért nem kért pénzt. Megismer, nevemet szólít. Nem nagy dolog, de jó érzés, hogy a sok száz emberből megismer és tudja milyen bajom volt.

Ez csak az én véleményem, de inkább fizetek többet terhesség alatt, minthogy hangulatembert vagy figyelmetlen orvost fogjak ki.


Egy példát erre fel tudok hozni. Barátnőmnek 28hetesen szivárogni kezdett a magzatvize. Éjjel került be a kórházba. Dr. Úri-Szabó volt az ügyeletes...hát mit ne mondjak. Az se érdekelte, hogy kap-e a kismama valamilyen folyadékot. Magzati szívhangot ritkán figyelte. Tény, hogy nem hozzá járt és nem szolnoki szülészhez, de attól még odafigyelhetett volna rá főleg, hogy nagy baj ha ilyenkor szivárog a magzatvíz.

.

2012. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Zelma B. válasza:
Szerintem Dr. Cserni a legjobb. A magánrendelője tökéletes, időpontra mész, nem kell várakoznod (bár a váró is nagyon rendben van) szerintem a legszebb, és a rendelő pedig a legjobban felszerelt. Ha nagyon szép munkát akarsz látni akkor mindenképpen válaszd őt. Én nem mennék máshoz. Gyönyörű a munkája, több helyen hallottam, és olvastam is máshol, hogy a legügyesebb a keze az osztályon. Nem látsz tőle csúnya sebet, mint másoktól, akiket most direkt nem nevezek meg. Én szeretnék bikiniben strandolni és számomra fontos hogy hogy néz ki a hasam a további éveimben. Ha ő dolgozik a legszebben akkor nekem Ő az igazi. Nekem nagyon fontos a minőség :) Ezen kívül tényleg elég jók a referenciái. Ez a letépkedős sorszámhúzós rendszer Erdődinél meg kész röhej :) Ezen napokat nevettem mikor elmesélték. Kész Vicc.
2013. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!